Firma z Uciechowa, jako pierwsza w powiecie nagrodzona Godłem "Teraz Polska"

wtorek, 11.6.2024 21:40 4791

Z radością informujemy, że firma z Uciechowa, producent wysokiej jakości wkładów kominkowych marki Unico, została nagrodzona prestiżowym Godłem "Teraz Polska". Ta wyjątkowa nagroda potwierdza najwyższą jakość oferowanych produktów oraz spełnienie rygorystycznych kryteriów konkursowych.

Zasady przyznawania Godła "Teraz Polska"

Godło "Teraz Polska" to znak, który od lat jest symbolem najwyższej jakości produktów i usług na polskim rynku. Proces jego przyznawania jest skomplikowany i obejmuje wiele etapów, w tym szczegółową ocenę zgłoszeń przez niezależne jury (kapitułę) złożone z ekspertów. Kryteria oceny to między innymi:

  1. Jakość produktu – kapituła ocenia innowacyjność, trwałość oraz zgodność z najwyższymi standardami.
  2. Satysfakcja klientów – badanie opinii konsumentów oraz analiza ich zadowolenia z produktów.
  3. Wpływ na środowisko – produkty muszą spełniać normy ekologiczne i być przyjazne dla środowiska.
  4. Proces wytwarzania – tutaj istotne są między innymi projektowanie i planowanie, efektywność i optymalizacja oraz kontrola jakości.

Produkty marki Unico spełniają wszystkie wymagania

Przedsiębiorstwo w pełni zasłużyło na to wyróżnienie dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzenie wyrobów najwyższej jakości oraz dbałości o zadowolenie klientów. Każdy wkład kominkowy marki Unico jest ręcznie wykonywany z najwyższą precyzją, co zapewnia jego trwałość i efektywność energetyczną. Producent kominków linii Dragon i Nemo może pochwalić się zgodnością swoich produktów z surowymi normami Ekoprojektu (Ecodesign).

Wszystkie wkłady kominkowe tej marki spełniają wymagania określone Rozporządzeniem Komisji (UE) 2015/1185 z dnia 24 kwietnia 2015 roku, co stanowi, że są nie tylko wydajne, ale także przyjazne dla środowiska. Dla klienta końcowego oznacza to, że wkłady kominkowe Unico, które są opalane drewnem, mogą być montowane w domach i klient nie musi się obawiać, że niebawem będzie zmuszony do rezygnacji z posiadania kominka lub dokonywania jego wymiany. Ponadto Producent również dba o ekologiczne aspekty produkcji oraz aktywnie angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności.

Nagroda "Teraz Polska" jest dowodem na to, że marka Unico jest liderem w swojej branży i godnym zaufania producentem, którego produkty spełniają najwyższe standardy jakości.

 

A.F.