Finał obchodów Dnia Dziecka w Dzierżoniowie

poniedziałek, 7.6.2021 08:45 1311 0

W niedzielę 6 czerwca 2021 roku na Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie odbył się Festyn Rodzinny będący zwieńczeniem tygodniowych obchodów Dnia Dziecka w naszym mieście.

Na najmłodszych czekały atrakcje w postaci dmuchańców, baniek mydlanych, karaoke, zabaw oraz konkursów z animatorami, a także występ żywej maskotki.

W tym dniu odbyła się także Rodzinna Gra Terenowa „Rajd po Skarb”, w której wzięło udział blisko 50 rodzin.Start i meta gry zlokalizowane były również na Alei Bajkowych Gwiazd.

Zapisane rodziny otrzymywały kartę startową zawierającą mapę z punktami zlokalizowanymi na terenie Dzierżoniowa, które należało odwiedzić i wykonać przypisane do nich zadania.

Po wykonaniu wszystkich zadań rodziny wracały na metę gry, gdzie otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale, paczkę ze słodyczami, a także pyszne, naturalne lody ufundowane przez firmę WielkoLód. Dodatkowo rodziny wzięły udział w losowaniu 5 nagród głównych. Każda z takich nagród zawierała bilety na basen, a także bony do pizzerii Da Grasso, Sklepu Sportowego K2 i Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Miasto Dzierżoniów, a finansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)