komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 23 stycznia 2021

Ildefonsa, Rajmunda

Europejska Akademia Dziecka w Dzierżoniowie rozszerza ofertę dodatkowych zajęć edukacyjnych

wtorek, 17.11.2020 13:46 , odsłony: 4333
kategorie artykułu:

Dzięki wygraniu konkursu na projekt unijny Przedszkole Językowe Europejska Akademia Dziecka wprowadziło do i tak bogatej oferty liczne atrakcyjne dodatkowe zajęcia edukacyjne. Przedszkole zawsze stawiało na przekuwanie talentów dziecka w jego mocne strony.

Obecnie dzieci uczęszczają na zajęcia robotyki, szachów, kinezjologii edukacyjnej, logopedii, judo, tańca i piłki nożnej. Wkrótce ruszają  zajęcia  edukacji polisensorycznej oraz  dziecięcej edukacji informacyjnej na tabletach.

Starszaki realizują  warsztaty ,,ABC ekonomii, czyli pierwsze kroki w świecie finansów”mające na celu zwiększenie świadomości i wiedzy dzieci w zakresie przedsiębiorczości, zagadnień ekonomicznych, finansowych oraz  warsztaty ,,Wkrótce zostanę uczniem” przygotowujące do nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej.

Od początku swojej działalności w ofercie przedszkola jest również j. angielski metodą Helen Doron, światowy lider w branży ESL (English as a Second Language – Angielski jako drugi język). Zajęcia językowe odbywają się trzy razy w tygodniu z podziałem na grupy zróżnicowane pod względem zaawansowania a dzieci uczestniczące w zajęciach w naturalny
i zadziwiająco szybki sposób przyswajają język angielski.

Warto również wspomnieć, że plac zabaw jest wyposażany w dodatkowe sprzęty, w tym urządzenia ze zjeżdżalniami, z karuzelą,  huśtawkami i nową piaskownicą, które mają pozytywny wpływ zarówno na kondycję fizyczną jak i psychiczną każdego dziecka. 

Wyposażenie sal przedszkolnych w kolejne monitory interaktywne, programy do nauki oraz zabawki i nowoczesne pomoce dydaktyczne jeszcze bardziej uatrakcyjni pobyt dzieci w przedszkolu.

W projekcie biorą udział wszystkie dzieci, a  zajęcia są adekwatnie do wieku, potrzeb i możliwości konkretnego dziecka. Projekt zakładał w roku szk. 2020/2021 niskie czesne z wyżywieniem w wys. 290 zł miesięcznie dla trzydziestu dzieci. Projekt potrwa do 2022r. Przedszkole prowadzi nabór cały rok. Warto już teraz rozważyć wybór dobrej, nowoczesnej, atrakcyjnej i otwartej na świat edukacji swojego dziecka.

 
piątek, 16.10.2020 11:57
poniedziałek, 14.9.2020 09:42
wtorek, 14.7.2020 11:56
piątek, 3.4.2020 15:49
piątek, 27.3.2020 10:00
wtorek, 8.10.2019 10:10
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe