komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 18 listopada 2019

Romana, Klaudyny

Dzierżoniów: Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Niepodległości

niedziela, 3.11.2019 20:00 , komentarze: 0 , odsłony: 470
kategorie artykułu:

             XIX Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
                                                  
2.11.2019 r.  Dzierżoniów

ZDJĘCIA - ZOBACZ TUTAJ.

I. Lista sędziów :

  1. Sędzia główny    :  Stanisław Warchoł            - Bielawa
  2. Kierownik listy I  :  Leszek Wosiek                - Krotoszyn
  3. Kierownik listy II  : Waldemar Obuchowicz        - Wałbrzych
  4. Sędzia arbiter      : Adrian Czech                  - Brzeg Dolny
  5. Sędzia arbiter      : Łukasz Wojtanowicz           - Wołów
  6. Sędzia arbiter      : Dawid Jędrzejek                - Milicz
  7. Sędzia arbiter      : Marek Stawinoga               - Milicz

8.   Sędzia starzysta    : Marzena Martyka               - Pieszyce

II. Komisja weryfikacyjna dokumentów                                                                                               

     1.Leszek Wosiek                                                              
                                                                             

    2.Czech Adrian                    

III. Komisja Wagi nr 1                              IIIa. Komisja Wagi nr 2

     1.Waldemar Obuchowicz Dawid Jędrzejek     1.Łukasz Wojtanowicz Marek Stawinoga                            

IV. Komisja Lekarska

     1.Kostański Jan                                           

                                      Startujące Kluby

1.TAK HELLAS Brno                7 zawodników

2.MKS Rokita Brzeg Dolny       5 zawodników

3.UKS ZST Lubsko               4 zawodników

4.Wiatr Wołów                        5 zawodników

5.Orzeł Namysłów                7 zawodników

6.ULKS Kudowa                  6 zawodników

7.Sląsk Milicz                     4 zawodników

8.Bizon Milicz                     8 zawodników 

9.UZKS Viktoria Wałbrzych       3 zawodników

10.Gwardia Warszawa             1 zawodników

11.IRON BULLS Bielawa         12 zawodników

12.JUNIOR Dzierżoniów           5 zawodników :                 Razem 67 zawodników

 

                           Wyniki zawodów : Młodziczki

kat.33kg.1.Oliwia Teresinska Bizon Milicz          

         2.Klaudia Kutyba IRON BULLS Bielawa

kat.36kg.1.Zuzana Horbik Bizon Milicz           

         2.Pola Skrzypczak UKS Lubsko

kat.42kg.1.Kinga Nowak Viktoria Wałbrzych

kat.46kg.1.Natalia Małecka Bizon Milicz          

kat.50kg.1.Tereza Mrackova HELLAS Brno          

         2.Paulina Sieradzka Bielawa

         3.Kamila Bublikova HELAS Brno

.        3.Marta Heineman UKS Lubsko

         5.Weronika Stasiek IRON BULLS Bielawa

         5.Magdalena Slavickova HELLAS Brno  

 

kat.54kg.1.Petra Mackova HELLAS Brno

         2.Milena Sawka JUNIOR Dzierżoniów

         3.Wiktoria Szeliga Junior Dzierżoniów             

         3.Alicja Boruta Viktoria Wałbrzych

         5.Oliwia Mazur UKS Lubsko

kat.58kg.1.Ludmila Richterova HELLAS Brno

         2.Amelia Rynkiewicz Olimpia Cieszków

         3.Sofiia Savina IRON BULLS Bielawa

         3.Magdalena Siedy Wiatr Wołów

         5.Patrycja Smaczynska IRON BULLS Bielawa          

         5.Nikola Kucyk IRON BULLS Bielawa

kat.62kg.1.Weronika Smaczyńska IRON BULLS Bielawa

         2.Natalia Ochędzan Bizon Milicz

         3.Amelia Borowska Viktoria Wałbrzych            

kat.66kg.1.Magdalena Stec Wiatr Wołów

         2.Joanna Nowak IRON BULLS Bielawa

         3.Klaudia Smaczynska IRON BULLS Bielawa

         3.Kinga Piaskowska UKS Lubsko         

  

                 Młodzicy

kat.35kg.1.Przemysław Asztemborski Orzeł Namysłów           

         2.Jakub Buczynski Opal Kudowa

kat.38kg.1.Piotr Warcholinski Orzeł Namysłów

         2.Wojciech Skrabucha Bizon Milicz

         3.Karol Kurbiel IRON BULLS Bielawa 

kat.41kg.1.Oskar Tomczak Olimpia Cieszków

         2.Juryj Gurak Rokita Brzeg Dolny

         3.Marcel Żyto Olimpia Cieszków

         3.Lucjan Kowalczyk OPAL Kudowa

         5.Dawid Wierzchowski Rokita Brzeg Dolny

         5.Michał Łakomski IRON BULLS Bielawa                   

kat.44kg1.Mikołaj Żyto Olimpia Cieszków

         2.Ondrej Kochanek HELLAS Brno

         3.Kacper Szyra Rokita Brzeg Dolny

         3.Michał Urbanowic Rokita Brzeg Dolny          

         5.Mateusz Mioduski OPAL Kudowa

kat.48kg1.Sebastian Zalewski Bizon Milicz

         2.Jan Lewanderski Gwardia Warszawa

         3. Maksymilian Rozpędek Wiatr Wołów

         3.Stanisław Sadowski Opal Kudowa

 

kat.52kg1.Patryk Bartosiewicz Orzeł Namysłów

         2.Błażej Jasinski Bizon Milicz

         3.Adrian Paszkowski Orzeł Namysłów

 kat.57kg.1.Maciej Marcinkiewicz Opal Kudowa

          2.Igor Bachusz Wiatr Wołów

          3.Denis Denisiewicz Orzeł Namysłów

kat.62kg.1.Daniel Konieczny  JUNIOR Dzierzoniów

         2.Oskar Janeczek IRON BULLS Bielawa

         3.Piotr Wichman Wiatr Wołów

kat.68kg1.Maciej Czemerys Bizon Milicz

         2.Daniel Syga Opal Kudowa

         3.Antoni Ausfeld Orzeł Namysłów

kat.75kg1Michał Dubowski Rokita Brzeg Dolny            

         2.Martin Stofko HELLAS Brno

         3.Maciej Wilk IRON BULLS Bielawa

         3.Oliwer Krupinski Orzeł Namysłów

Współorganizatorami imprezy byli: Burmistrz Dzierżoniowa, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, MULKS JUNIOR Dzierżoniów. Zadanie jest współfinansowane ze środków z budżetu Urzędu Miasta Dzierżoniowa.

Sponsorzy:
ECO Drozdowski, Firma Domino                                              

 

 

Wasze komentarze

piątek, 15.11.2019 15:08
sobota, 16.11.2019 00:15
2
czwartek, 14.11.2019 11:00
wtorek, 12.11.2019 13:40
poniedziałek, 11.11.2019 09:06
12
środa, 6.11.2019 16:17
1
wtorek, 5.11.2019 11:37
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie