Dzierżoniów: Klucz do miłości – kłódki dla zakochanych

poniedziałek, 6.2.2023 11:00 1714 3

To, że na Skwerze Włókniarzy w Dzierżoniowie stoi serce na kłódki, nie jest tajemnicą. A jeśli tajemnicą nie jest, kogo darzycie sympatią lub miłością, możecie z niego skorzystać. Najlepiej 14 lutego, w święto zakochanych. Dla wszystkich, którzy tego dnia chcieliby wyznać drugiej połówce swe uczucia, mamy niespodziankę - będziemy przy tym sercu rozdawać bezpłatne kłódki, na których wypiszecie miłosne wyznania.

Kłódki, jak przystało na święto zakochanych, oczywiście będą czerwone – część w kształcie serca, część w tradycyjnym kształcie – do wyboru. Możecie wpisać na nich imiona, inicjały swoje i ukochanej/ukochanego, a potem przypiąć kłódeczkę na wybranym na ozdobnym sercu miejscu. Czekamy na wszystkich zakochanych z miłymi, walentynkowymi upominkami, wśród których nie zabraknie balonów czy słodkości.

Nastrójcie się więc pozytywnie, przemyślcie, co chcielibyście wpisać na kłódce (miejsce jest ograniczone, więc nie rozpędzajcie się z poematami) i… przychodźcie. Czekamy na Was 14 lutego od godz. 12.00 do 14.30 na Skwerze Włókniarzy przy specjalnym walentynkowym stoliku. Tak, jak w ubiegłym roku. Na pewno go nie przegapicie.

Dla tych, którzy nie zdążą wziąć udziału w naszej walentynkowej akcji, przygotowaliśmy inną zabawę – śledźcie fanpage Dzierżoniów nastraja pozytywnie.

UM Dzierżoniów

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

jan czwartek, 09.02.2023 19:15
bo wybral by monety i mial na naiewkea...
poniedziałek, 06.02.2023 16:48
Ale fontanny na monety już nie ma.Dziadostwo.
czytelnik poniedziałek, 06.02.2023 19:55
Zbieracz monet sie odezwal...