Dzierżoniów: chcesz polecieć balonem?

wtorek, 21.4.2015 15:30 5059 4

Odwiedź fanpage Dzierżoniów miasto i udostępnij informację o tym konkursie na swoim profilu. Osobom, które tak zrobią, w piątek w samo południe zadamy pytanie związane z Dzierżoniowem. Kto pierwszy na nie odpowie, wybierze się w podniebną podróż.

Przypominamy, że w sobotnie przedpołudnie (9 maja) nad naszym miastem będzie można zobaczyć starty i przeloty balonów oraz konkurencje balonowe. Szczegółowa miejsce startu balonów uzależnione jest od kierunku wiatru, ale najprawdopodobniej balony będą startować z terenu ośrodka sportu. Nad rynkiem będziemy mogli oglądać pokazy sterowania balonami, a na stadionie wsiąść do balonowego kosza i wznieść się na kilkanaście metrów.

Szczegółowe informacje o przebiegu pokazu dostępne będą na stronie www.dzierzoniow.pl i fanapagu Dzierżoniów miasto w tygodniu poprzedzającym to niecodzienne wydarzenie.

Tymczasem dołączajcie do grona obserwujących Dzierżoniów miasto i udostępniajcie informację o konkursie. Obiecujemy, że pytanie nie będzie trudne.  

Przypominamy też o ogłoszonym wcześniej konkursie fotograficznym. Wystarczy uwiecznić na zdjęciach starty, loty i konkurencje balonowe w rynku, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji czy na stadionie. Dla autorów najlepszych fotografii przygotowaliśmy m.in. nowoczesną kamerę wideo i statywy do aparatu. Na zgłoszenia do konkursu „Balony na tle Dzierżoniowa” czekamy do 15 maja, do godziny 12.00 w Wydziale Promocji, Rynek 1.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są w informacji Sfotografuj balony na tle Dzierżoniowa.

Źródło: UM Dzierżoniów

Przeczytaj komentarze (4)

Komentarze (4)

wtorek, 28.04.2015 12:20
NIESTETY JA TEŻ NIE ISTNIEJE BO NIE MAM KONTA NA
ja sobota, 25.04.2015 06:51
Żal, że konto na FB trzeba posiadać.
emce wtorek, 21.04.2015 23:11
Szkoda, że konkursy mające w kryterium udostępnienia/polubienia są niezgodne z...
Fajna imprezka czuje bedzie wtorek, 21.04.2015 16:45
Szkoda ze FB nie mam bo chciałbym żonce niespodziankę...