DOFU Bielawianka Bester Bielawa vs Dr OKO Ikar Legnica

czwartek, 29.2.2024 06:40 408 0

W sobotę 2 marca dojdzie w Bielawa Miasto do HITU 20 kolejki w grupie 3 siatkarskiej II LIGI. Czwarta w tabeli DOFU Bielawianka Bester Bielawa podejmie trzeci zespół w tym zestawieniu Dr OKO Ikar Legnica. Obie drużyny dzielą cztery punkty a do zakończenia rundy zasadniczej pozostały do rozegrania jedynie trzy kolejki. Gospodarze będą chcieli podtrzymać zwycięską passę siedmiu wygranych spotkań, która trwa nieprzerwanie od 16 grudnia 2023 roku i jednocześnie zrewanżować się za przegraną po tie-breaku w Legnicy. Natomiast siatkarze Ikara wygrywając mecz w Bielawie na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej zapewnią sobie miejsce w fazie play-off. Oba teamy mają więc o co walczyć, tym bardziej że to dolnośląskie siatkarskie derby. DOFU Bielawianka zajmowane obecnie czwarte miejsce będzie zapewne broniła do ostatniej 22 kolejki, ale jeśli w najbliższym meczu z Ikarem uda się wygrać za trzy punkty, to na koniec rundy mamy jeszcze mecz domowy i wówczas ta droga może okazać się mniej skomplikowana.

Liczymy, że w sobotę 2 marca hala sportowa w Szkoła Podstawowa nr 10 w Bielawie wypełni się po brzegi i razem szczelnie wypełnimy trybuny. Zapraszamy do Bielawa Miasto także kibiców gości. Wstęp na spotkanie jest płatny - bilety w kwocie: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).

Dołączajcie do wydarzenia Walka o PLAY-OFF 20 kolejka II LIGA Grupa 3 - DOFU Bielawianka Bester Bielawa vs Dr OKO Ikar Legnica i udostępniajcie je na swoich tablicach. Do zobaczenia na meczu !!!Dodaj komentarz

Komentarze (0)