komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

środa, 16 stycznia 2019

Marcelego, Włodzimierza

Dofinansowanie do Hybryd w Toyota Nowakowski

wtorek, 15.5.2018 15:55 , odsłony: 5311
kategorie artykułu:

OTRZYMAJ DOFINANSOWANIE NA ZAKUP AUT HYBRYDOWYCH  

Jesteś zainteresowany zakupem hybrydy, ale brakuje Ci środków? Nic prostszego – skorzystaj ze wsparcia, które pozwoli Ci na zakup wymarzonego samochodu w atrakcyjnej cenie.

Dealer marki Toyota – Toyota Nowakowski - wprowadził ofertę ograniczoną w czasie, która pozwala na uzyskanie wsparcia na zakup hybrydy z Funduszu Niskoemisyjnego. Co nam to daje? Możliwość uzyskania rabatu na zakup nowej hybrydy nawet do 3 000 zł! Jeśli chcemy kupić auto hybrydowe, to skorzystanie z tego dofinansowania nam się po prostu opłaca.

Dlaczego warto kupić hybrydę?

Wielu zastanawia się nad zmianą swojego dotychczasowego samochodu na nowoczesny, z napędem hybrydowym. Jednak posiadamy obawy? Jakie?

Większość z nas uważa, że hybrydy ładuje się z gniazdka. To mit. Obecnie na rynku istnieje wyłącznie jeden model ładowany w ten sposób – Prius Plug In. Standardowy model hybrydowy jest ładowany podczas jazdy z włączonym silnikiem spalinowym oraz poprzez odzyskiwanie energii z hamowania – jest on zatem w pełni bezobsługowy.

Jako kierowcy obawiamy się też, że modele hybrydowe są awaryjne i drogie w naprawie. To kolejny mit. Toyota rozwija technologię hybrydową już od ponad 20 lat, dlatego rozwiązania zastosowane w oferowanych przez firmę autach zostały gruntownie przetestowane i dopracowane. Kierowcy Toyoty nie muszą martwić się o naprawianie swojej hybrydy, a wizyty w serwisie – poza okresowymi przeglądami – należą do rzadkości. Potwierdzają to doskonałe wyniki hybrydowych modeli Toyoty w niezależnych rankingach bezawaryjności. Jeszcze się wahasz? Tak, dynamika jazdy – kolejna obawa przed zakupem hybrydy. Tradycyjne napędy przyzwyczaiły nas do tego, że oszczędność nigdy nie idzie w parze z osiągami. Hybrydowe auta Toyoty pokazują, że samochód może jednocześnie oferować niskie spalanie oraz prawdziwą radość z jazdy. Moc podwójnego układu wynosząca 197 KM, przyspieszenie do 100 km/h w 8,3 sekundy i 5,1 litra na 100 kilometrów w trybie mieszanym… w SUV-ie! Hybryda sprawia, że to, co jeszcze niedawno wydawało się nieosiągalne, teraz jest dostępne dla każdego.

Jakie są plusy z jazdy hybrydą?

Większość z nas musi się nią po prostu przejechać, żeby się przekonać. Największy uśmiech widać na twarzach użytkowników hybryd mniej więcej po miesiącu użytkowania. Dlaczego? Bo przy standardowej jeździe miejskiej tak „często” tankują swoje auta. Plus? Niewątpliwie. Ta oszczędność jest już odczuwalna po zatankowaniu baku choćby za 100 zł. Samochód ze zwykłym napędem, typu Toyota Avensis Sedan 1,8 Valvematic (147 KM) Multidrive S, przejedzie wtedy w mieście dystans 309 km, natomiast Toyota Prius ponad drugie tyle, bo aż 686 km. Opłaca się? Każdy niech sam oceni.

Jak to jest z tymi kosztami eksploatacji?

Hybrydy Toyoty podczas całego cyklu użytkowania generują dużo mniejsze koszty utrzymania niż samochody z napędem konwencjonalnym. Ma to związek między innymi z brakiem niektórych części narażonych na zużycie w silnikach konwencjonalnych. A bezawaryjność? Hybrydy Toyoty zajmują wiodące miejsca w rankingach zadowolenia klientów i bezawaryjności aut przeprowadzanych przez niezależne instytuty badawcze. W 2016 roku Toyota Prius po raz kolejny została uznana za najmniej awaryjne auto według raportu TÜV w kategoriach 6- i 7-letnich oraz 8- i 9-letnich aut z segmentu D. 

Podobno wnętrze jest najważniejsze… Poruszanie się wyłącznie przy użyciu silnika elektrycznego pozwala na cichą jazdę pozbawioną spalin i szkodliwych emisji. Silnik spalinowy włącza się, płynnie dostarczając mocy do układu, gdy sytuacja na drodze tego wymaga, i przestaje pracować, gdy nie jest potrzebny, minimalizując przy tym zużycie paliwa. To jak to jest z jazdą tą hybrydą? Jest to dziecinnie proste. Jazda hybrydą Toyoty to zatem sama przyjemność. Obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wystarczy poznać kilka podstawowych zasad.

Jeśli zatem chcielibyście spróbować jazdy autem z silnikiem hybrydowym najlepiej zapisać się na jazdę próbną w jednym z salonów Toyota Nowakowski – w Bielanach Wrocławskich, w Wałbrzychu lub w Jeleniej Górze. Tylko indywidualne sprawdzenie możliwości samochodów hybrydowych da nam pełny obraz i pozwoli na przekonanie się na własnej skórze czy jest to idealny dla nas model.

Jeśli jednak hybryda, to czy każdy może skorzystać z dofinansowania z Funduszu Niskoemisyjnego? Oczywiście – wystarczy skontaktować się z handlowcem i wybrać odpowiedni dla siebie model w satysfakcjonującej nas specyfikacji. Oferta dotyczy flagowych modeli Toyoty w hybrydzie: Yaris, Auris, Prius Plug-in, C-HR i RAV4. Fundusz Niskoemisyjny daje nam możliwość uzyskania dodatkowej kwoty wsparcia i kupienia hybrydy w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jeżdżenie hybrydą się po prostu opłaca!

 

poniedziałek, 14.1.2019 22:20
1
niedziela, 13.1.2019 08:00
50
piątek, 11.1.2019 09:50
czwartek, 10.1.2019 09:40
środa, 9.1.2019 00:45
20
wtorek, 8.1.2019 09:45
3
poniedziałek, 7.1.2019 13:15
1
piątek, 4.1.2019 00:00
14
poniedziałek, 31.12.2018 10:08
3
niedziela, 30.12.2018 21:30
1
niedziela, 30.12.2018 11:00
czwartek, 27.12.2018 10:25
14
środa, 26.12.2018 23:35
4
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Tomograf3D
Tomograf3D
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Praca na GoWork
Praca na GoWork
KROS-SKI Bielawa
KROS-SKI Bielawa
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Mati Autogaz
Mati Autogaz
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie