Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

poniedziałek, 5.12.2022 14:30 1013 0

W niedzielę 4 grudnia 2022 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt.
Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz seniorki.

W młodszej kategorii do turnieju zgłosiło się 5 zespołów. Pierwsze miejsce zajęła drużyna MDK Fabryczna Wrocław. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół VOLLEY Jaworzyna Śląska. Na ostatnim miejscu podium uplasował się team IKS Jelenia góra. Następne były kolejno LIDER I i LIDER II Dzierżoniów.

W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiło również 5 zespołów. W finalnych rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła drużyna POLONIA Świdnica. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół JELENIA GÓRA. Ostatnie miejsce podium zajął team OLIMPIC Wrocław. Poza podium uplasowały się kolejno drużyny REVIWAL-LIDER Dzierżoniów oraz SOBIESKI Żagań.

Najwszechstronniejszą zawodniczką okazała się zawodniczka z drużyny POLONIA Świdnica – Maja Sarzyńska.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.