"Miłośnicy 4 kółek" - pierwsza książka najpopularniejszego youtubera motoryzacyjnego w Polsce

czwartek, 11.10.2018 09:18 4060 0

Prezentujemy książkę Michała Jesionowskiego - Miłośnicy 4 kółek. Jak mądrze kupić, właściwie serwisować i tanio naprawić swoje auto. 

To pierwszy poradnik motoryzacyjny z praktycznymi poradami, które pozwolą czytelnikowi:

- kupić używane auto i nie dać się oszukać,
- dbać o samochód tak, aby bezawaryjnie służył przez lata,
- bezpiecznie podróżować,
- nauczyć się, na co zwracać uwagę podczas jazdy,
- przestać traktować wizytę u mechanika jak przykry obowiązek,
- sprawdzić, co psuje się najczęściej, 
- zaoszczędzić pieniądze na naprawach i częściach zamiennych, 
- zostać mechanikiem we własnym garażu. 

Michał Jesionowski o książce:

Głównym zadaniem mojej książki jest zachęcenie do rozpoczęcia przygody z mechaniką pojazdową i udowodnienie czytelnikom, bez względu na płeć, że samochód to nie jest wcale jakaś nierozwiązywalna zagadka.

Książka ma być kompendium wiedzy dla początkujących (i nie tylko), którzy naprawdę nie wiedzą, w którą stronę odkręca się śrubkę. Chciałbym, aby po jej przeczytaniu mogli powiedzieć "dziękuję, samodzielnie wymienię sobie tarcze i klocki" i rzeczywiście to zrobili. A jeśli nie, to żeby chociaż nie dali się oszukać i nie cierpieli z powodu tego, że wymarzony samo-chód stał się dla nich przekleństwem. Książka ma również udzielić odpowiedzi na pytania, które przez swoją niewiedzę boimy się zadać. Chciałbym też, aby prostowała ona mity związane z tą branżą. Być może moim obecnym widzom będzie się ona wydawała oczywista, ale to jest dopiero pół miliona ludzi z 40­ milionowego narodu, w którym połowa ma prawo jazdy. Na razie dotarłem do garstki rodaków. Mam nadzieję, że dzięki tej książce pasję do motoryzacji odkryje w sobie każdy.

 

O Autorze:

Michał "Michu" Jesionowski to najpopularniejszy polski youtuber motoryzacyjny, założyciel kanału Miłośnicy 4 kółek, który nieustannie pokazuje tysiącom internautów, co mogą zrobić ze swoimi samochodami, a własne niesamowite pomysły bez wahania wciela w życie.

 

Miłośnicy 4 kółek w serwisie YouTube

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek