komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 18 września 2018

Irmy, Stanislawa

DDZ - PUNCKROCK I POBOCZA

piątek, 15.9.2017 23:58 , komentarze: 12 , odsłony: 6374
kategorie artykułu:

Taki tytuł nosi książka Marka Golińczaka, której promocja odbyła się w piątek 15 września w dzierżoniowskim DOK-u. Na małej scenie wywiad z autorem przeprowadził Rafał Pilśniak i wystąpili w gitarowym duecie Piotr Zarzycki z Piotrem Migatulskim. W sali koncertowej zagrali dla fanów The Stupids i Fate.

 

Wasze komentarze

Mam pytanie, a był ktoś na koncercie FATE i Stupids?...
wtorek, 19.09.2017 22:29 autor: Witek
Nie stupids, powinno byc retards
poniedziałek, 18.09.2017 07:31 autor: Pussy patrol
ręce upadają jak się takie bzdury czyta .
niedziela, 17.09.2017 14:34 autor: melon
Z BRAKU WIEDZY CI OPADAJĄ IGNARANCIE
niedziela, 17.09.2017 19:49 autor:
Skrewdriver!
sobota, 16.09.2017 11:55 autor:
wal się ty faszystowska k.u.r.w.o
niedziela, 17.09.2017 14:32 autor: czarny żyd
Ja tam pamiętam że w tamtych czasach muzyka była dla...
sobota, 16.09.2017 15:27 autor: kumpel Briza
To sie pucuj,ja tam nie pamietam tez briSa na...
niedziela, 17.09.2017 01:53 autor: Kolega ofego
Co ty piszesz ,ja zaczynałem 1986 r i non...
niedziela, 17.09.2017 14:31 autor: ka
piątek, 14.9.2018 09:10
piątek, 14.9.2018 09:52
2
środa, 12.9.2018 14:10
środa, 12.9.2018 13:21
sobota, 8.9.2018 08:05
piątek, 7.9.2018 09:19
środa, 5.9.2018 21:04
1
wtorek, 4.9.2018 13:35
wtorek, 4.9.2018 09:27
poniedziałek, 3.9.2018 12:09
1
poniedziałek, 3.9.2018 09:23
sobota, 1.9.2018 22:05
2
sobota, 1.9.2018 22:00
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
SZKOŁA AUXILIUM
SZKOŁA AUXILIUM
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Tomograf3D
Tomograf3D
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA