komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 20 lipca 2018

Czeslawa, Hieronima

Czytelnik Doba.pl: "ZKM ma gdzieś swoich pasażerów"

wtorek, 10.7.2018 12:44 , komentarze: 84 , odsłony: 13839
kategorie artykułu:

Zapraszamy do zapoznania się z listem Czytelnika Doba.pl i oświadczeniem ZKM Bielawa.                                 

                                        List Czytelnika Doba.pl

Od 6-8 lipca w Bielawie na "Jeziorze" organizowany był Zlot Food Trucków. Wielu ludzi chciało się tam dostać za pomocą autobusów komunikacji miejskiej. Co się okazało, w te dni autobusy nie kursowały nad jezioro. Tutaj moje pytanie - dlaczego ZKM po raz kolejny wypiął się na swoich pasażerów i nie raczył ich o tym poinformować? Żadnych informacji na przystankach, żadnych informacji w mediach, żadnych informacji w autobusach. Co z ludźmi, którzy dojeżdżają do pracy w okolice jeziora, albo jadą stamtąd? "Czeski film", nikt nic nie wie...Kto jest odpowiedzialny za ten cały bałagan? Kto ma czelność tak traktować swoich pasażerów? ZKM, powinno się Wam przyznać nagrodę za Najgorszą Komunikację Miejską w Polsce.

Dlaczego na rozkładach widnieje zapis "kurs do: Bielawa OW Sudety", a na autobusach napisane jest "Bielawa Jezioro Bielawskie"? Tak ponoć miasto stawia na turystów, turystykę. Jeżeli ktoś nie jest stąd, to skąd może wiedzieć, że to, to samo miejsce? Jeden, wielki bałagan.

Pozdrawiam.
Czytelnik

                                              Oświadczenie ZKM Bielawa

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie z powodu dużej ilości osób odwiedzających Jezioro Bielawskie napotykaliśmy na problemy z manewrowaniem autobusów ZKM na przystanku przy samym jeziorze. Sytuacja ta nasilała się w szczególności podczas imprez plenerowych. W związku z powyższym, ze względów bezpieczeństwa zmuszeni byliśmy podjąć decyzję o  tymczasowym wyłączeniu przystanku na czas wzmożonego ruchu w tej okolicy. Taka informacja była zamieszczona na przystanku. Mając jednak na uwadze zmieniające się natężenie ruchu w tej okolicy, podjęliśmy stosowne kroki umożliwiające bezpieczne manewrowanie autobusów na tym obszarze. Już w najbliższym czasie problem korzystania z przystanku Bielawa Sudety powinien zostać rozwiązany i wyłączenia przystanku w ramach standardowej organizacji ruchu drogowego nie powinny mieć miejsca. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

ZKM Bielawa

 

Wasze komentarze

Nie wiem po co te rozkłady jazdy , jak i...
poniedziałek, 16.07.2018 19:18 autor: Pasażer
ORTOGRAFIA!!!Zygmunt!
wtorek, 10.07.2018 19:46 autor: kf
o chamskich kierowcach nikt nie wspomni?
wtorek, 10.07.2018 20:01 autor: pasażer
O chamskich pasażerach nikt nie wspomnieć?
czwartek, 12.07.2018 15:17 autor: Kierowcy
A co w kwestii notorycznych spóźnień linii nr 15??? Braku...
wtorek, 10.07.2018 13:55 autor: Czesty pasazer
A ja często jeżdżę 15 która pędzi jak do pożaru,...
środa, 11.07.2018 22:17 autor: Kobra
Była jeszcze 16-ka. Kiedyś to było.
wtorek, 10.07.2018 14:59 autor:
Wizytowka Z K M i nowego przewoznika a szczegolnie w...
środa, 11.07.2018 21:34 autor: Gapowicze
hahahahah to samo mialrm napisac
środa, 11.07.2018 17:08 autor: Maxio
Bo może jest stąd i go interesuje co się tutaj
środa, 11.07.2018 17:37 autor: Takie dziwne?
pal gume na niemcy waflu
środa, 11.07.2018 19:59 autor:
Dobra uwaga nie ma takiej mozliwosci zeby zmiescic sie 12...
wtorek, 10.07.2018 17:45 autor: byly kierowca
ORTOGRAFIA!!!
wtorek, 10.07.2018 19:48 autor: fw
Urząd Miasta chyba nie umie czytać ze zrozumieniem trzeba było...
wtorek, 10.07.2018 22:14 autor: Wyborca - obserwator
Dobre hehe
wtorek, 10.07.2018 22:29 autor:
biedniejsza wersja ;)
wtorek, 10.07.2018 23:14 autor: bieda
Zlikwidować dobę.pl
wtorek, 10.07.2018 22:12 autor: jerzy wyborca
w ZKM pracuja poprostu lenie....
wtorek, 10.07.2018 21:25 autor:
Idź pracuj za 2200 do zkm to nie będziesz lepszy...
wtorek, 10.07.2018 21:10 autor: Ok
Bo podczas imprez na jeziorze można parkować jak się chce...
wtorek, 10.07.2018 20:32 autor: ja to pisalem.
za niedługo będziecie mieli pociąg
wtorek, 10.07.2018 20:21 autor:
czego się czepiasz nie widzisz, że ma ją nas w
wtorek, 10.07.2018 14:08 autor: też pasażer
Zamirszcza???
wtorek, 10.07.2018 19:52 autor: k
Sorry.. zimarszcza.
wtorek, 10.07.2018 20:07 autor:
O co Ci chodzi??????
wtorek, 10.07.2018 19:54 autor: kf
Autobusy szarpaki.
wtorek, 10.07.2018 19:40 autor:
Jak walczę z nimi od kwietnia do dnia dzisiejszego, aby...