komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 7 czerwca 2020

Roberta, Wieslawa

Co eksperci myślą o szansach i zagrożeniach outsourcingu na Ukrainie?

piątek, 3.4.2020 15:48 , odsłony: 194
kategorie artykułu:

Globalizacja oraz innowacyjne technologie dają firmom możliwości oszczędzania zasobów i optymalizacji procesów biznesowych. Outsourcing jest jedną z najczęstszych metod. Przekazanie części funkcji innym firmom, z jednej strony, pozwala obniżyć koszty, z drugiej zaś strony skupić się na rozwoju głównych obszarów działalności. Ponadto jest to dodatkowy sposób na przyciągnięcie zasobów zewnętrznych - wiedzy, doświadczenia, zaangażowania świeżego personelu bez nadmiernych obowiązków i ryzyka. Jednym z krajów top-10, oferujących usługi outsourcingowe na całym świecie, jest Ukraina. Oto rozważania eksperta na temat pozytywnych oraz negatywnych stron takiego rozwiązania.
 

Dlaczego coraz więcej firm z całego świata decyduje się na współpracę z ukraińskimi specjalistami?

Dla wielu europejskich, a tym bardziej amerykańskich lub azjatyckich przedsiębiorców, usługi outsourcingowe zapewniane przez ukraińskich specjalistów, nie tylko są mało znane, ale nawet wątpliwe. Niemniej jednak ci, którzy decydują się skorzystać z podobnych ofert szybko rozumieją, że taka współpraca ma w sobie sporo zalet, wśród których przystępna cena jest najbardziej oczywistą, ale nie podstawową. Dlaczego zaś ukraiński outsourcing posiada spore szanse, aby zostać jednym z najbardziej atrakcyjnych na świecie? Z następujących powodów:

  • wysoce wykwalifikowana kadra, posługująca się kilkoma obcymi językami;
  • świadczenie usług w zakresie eCommerce i SaaS;
  • specjaliści posiadający wysokie kompetencje techniczne.

Dodatkowymi atutami są:

  • niskie koszty wynajmu biura;
  • optymalne położenie geograficzne kraju;
  • pozytywne zmiany polityczne i ekonomiczne, które zachodzą na Ukrainie w ostatnich latach;
  • dobrze rozwinięta infrastruktura transportowa.

Jak nawiązać współpracę z ukraińskimi firmami, oferującymi usługi outsourcingowe?

Decydując się na zlecenie części zadań Twojej firmy specjalistom z Ukrainy, wybieraj tylko najbardziej zaufane firmy, takie jak Wow24-7, o której więcej przeczytasz tutaj - wow24-7.io. Wyjaśnijmy to na konkretnych przykładach:

  • Wow24-7 działa na międzynarodowym rynku już od 15 lat, co oznacza, że jej specjaliści są dobrze obeznani z problemami oraz potrzebami klientów, a także są gotowi dopasować się do ich oczekiwań. Firma wsparcia skutecznie konkuruje z azjatyckimi outsourcerami, a jej dobra renoma świadczy o wysokiej jakości wykonywanych usług;
  • posiadanie dwóch biur w Kijowie i Lwowie pozwala zorganizować optymalną pracę zespołu pracowników, indywidualnie dobieranych do realizacji każdego projektu oraz w razie potrzeby przeprowadzić ich szkolenie;
  • posługiwanie się przez specjalistów jednym lub kilkoma obcymi językami, w tym angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim, co zapewnia niezawodność komunikacji.

Nawiązując współpracę z każdym nowym partnerem, kadra menedżerska Wow24-7 nie tylko zapewnia darmową wstępną konsultację, ale i tworzy szczegółowy wieloetapowy plan działań, na podstawie którego dobiera wykonawców projektów oraz opracowuje harmonogram jego realizacji. Ponadto firma zapewnia rzetelne wsparcie techniczne i szkolenia grupowe, służące szybkiemu rozwojowi nie tylko własnej kadry, ale i organizacji zleceniodawcy.

Zatem jeśli poszukujesz tanich, a jednocześnie wysokiej jakości usług outsourcingowych, obowiązkowo rozejrzyj się za ofertą ukraińskich firm. Zdecydowanie znajdziesz wśród nich odpowiednie rozwiązania, które pozwolą zoptymalizować działalność Twojej organizacji i szybko osiągnąć sukcesy biznesowe na dowolnym rynku.

 

 
piątek, 5.6.2020 13:56
2
piątek, 5.6.2020 13:53
1
piątek, 5.6.2020 13:34
2
czwartek, 4.6.2020 13:19
15
czwartek, 4.6.2020 13:17
7
środa, 3.6.2020 11:00
1
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna