Black Week w salonie optycznym GLASS

poniedziałek, 22.11.2021 00:00 1970

W salonach optycznych GLASS rozpoczyna się właśnie tydzień rabatów. Od 22 do 30 listopada będą obowiązywać atrakcyjne promocje!

Black Week to najlepsza okazja w roku, żeby w GLASS zakupić w lepszych cenach idealnie dobrane okulary, które zapewnią największy komfort widzenia. W promocji są polskie oprawy okularowe, niecodzienne marki oraz te zaprojektowane w największych domach mody, m.in. Dolce&Gabbana, Marc O’Polo, Ray-Ban, Versace, Prada i wiele innych. To gratka dla wszystkich koneserów jakości, designu i wygody. Każdy znajdzie coś dla siebie – oprawki i soczewki okularowe są dostępne już od 99 zł.

W dniach 22-30 listopada wszystkie oprawki, w tym przeciwsłoneczne, z 20% rabatem!

Dodatkowo, do zakupu dołączony będzie voucher, który daje zniżkę dla bliskiej osoby na zakupy w salonach GLASS. Liczba voucherów jest ograniczona.

Bony są ważne do końca bieżącego roku.

Oprócz tego – nadal obowiązuje jesienna promocja 3+1 na soczewki kontaktowe Acuvue. Przy zakupie 3 opakowań - dodatkowe opakowanie gratis.

Salon optyczny GLASS jest synonimem najlepszego wyboru. Oprócz wysokiej klasy marek, oferują również profesjonalne badania wzroku przeprowadzane przez wykwalifikowanych optometrystów. Jako jedyni w naszym regionie badają oczy skanerem DNEye®, dzięki któremu dobór korekcji jest najbardziej precyzyjny na rynku optycznym. Zapewnia to pacjentom najwyższy poziom badania, największy komfort i najlepszą jakość widzenia.

Badania przeprowadzane w technologii DNEye® PRO dają możliwość zeskanowania aparatu wzroku w 3D. Każde oko jest inaczej zbudowane, dlatego jest to tak istotne, żeby indywidualnie podchodzić do każdego pacjenta. Wykonane pomiary przenoszone są na soczewki okularowe. Gwarantuje to indywidualną, spersonalizowaną konstrukcję soczewki, a co za tym idzie – wyraźniejsze niż kiedykolwiek widzenie.

Podczas badania optometryści otrzymują obszerne informacje m.in. na temat: dokładnej mapy astygmatyzmu, głębokości komory przedniej oka, kąta Kappa, ciśnienia wewnątrzgałkowego, czy też kąta przesączania. Dzięki dwóm ostatnim parametrom można wykryć jaskrę na wczesnym jej etapie oraz zapewnić osobom z astygmatyzmem najlepszy dobór korekcji. 

Zapraszamy! Na badanie można zapisać się telefonicznie lub przez stronę www.glassoptyk.pl.

Żeby być na bieżąco z aktualnymi promocjami, warto polubić ich Facebooka oraz zaobserwować Instagram.

 

GLASS Nowoczesne Salony Optyczne
Rynek 32, Dzierżoniów

780058717

Fb: GLASSoptyk

Instagram: glassoptyk

dzierzoniow@glassoptyk.pl