Irmy, Stanislawa

Bitwa o 1 miejsce w grupie dla Owls

piątek, 3.9.2021 10:19 , komentarze: 0 , odsłony: 659

29 sierpnia 2021 w Bielawie lokalne Sowy zagrały w swojej drugiej kolejce w ramach sezonu Polskiej Ligi Futbolu.

Owls przyszło zmierzyć się z drużyną Jaguars Kąty Wrocławskie zajmującą pierwsze miejsce w grupie południowo-zachodniej po 1 kolejce. Sowy, które po zwycięstwie z Zieloną Góra zajmowały drugie miejsce w grupie, już w pierwszej kwarcie zdobyły przyłożenie wychodząc na prowadzenie. W drugiej kwarcie Jaguars dotarli do pola punktowego Owls, na co bardzo szybko odpowiedzili dwoma przyłożeniami zawodnicy z Bielawy. Na przerwę zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem na tablicy : Owls 22 - 7 Jaguars.

W drugiej połowie Sowy odskoczyły jeszcze bardziej wyżej notowanym Jaguars. Końcowy gwizdek i oklaski sporej liczby kibiców, która pomimo deszczowej pogody zjawiła się na Stadionie zakończyły bitwę o pierwsze miejsce w grupie - zwycięstwem Bielawa Owls 34:13.  Tym samym to Sowy zajmują obecnie miejsce - Lidera grupy. Przed Owls jeszcze 2 spotkania fazy grupowej, następnie runda finałowa do której wchodzą pierwsze 2 zespoły z każdej z grup.
Kolejny swój mecz Owls zagrają na wyjeździe - 18 września z Renegades, a już 26 września mecz domowy, na który zapraszamy - przeciwko Towers Opole.

piątek, 17.9.2021 13:00