Bielawski sklep pomaga walczyć z inflacją! Sprzedają nawet 80% taniej niż konkurencja

wtorek, 22.11.2022 19:03 8440

Odważny ruch z wejściem na teren Bielawy był dużą, ale mocno przemyślaną inwestycją i spowodował, że otwarty ponad rok temu sklep szybko znalazł się na ustach lokalnych mieszkańców. Od ponad roku nieprzerwanie zaskakuje swoich klientów, których z miesiąca na miesiąc stale przybywa, w związku z poszukiwaniem możliwości dokonania tańszych zakupów, co łączy się z oszczędzaniem, które w obecnej sytuacji związanej z inflacją jest niezwykle pomocne i ważne dla nas wszystkich.

W sklepie spotkamy wiele znanych marek odzieżowych, w cenach obniżonych nawet do-80% wartości początkowej. Jest to tak zwany sklep typu OUTLET MULTIBRAND z odzieżą fabrycznie nową.

- Towar pochodzi z nadwyżek magazynowych aktualnych kolekcji innych sieciowych sklepów, dobrze znanych nam wszystkim w Polsce marek, ale wyróżnia się tym, że tą samą odzież sprzedajemy od 40% do 80% taniej niż konkurencja w swoich salonach firmowych.
Cała kolekcja to odzież nowa, aktualna, nie posiadająca wad i uszkodzeń. Jest to towar pełnowartościowy, nie wybrakowany, a dużo tańszy niż w swoim pierwotnym sklepie – wyjaśnia właściciel.

Widzimy, że asortyment jest bogaty w odzież damską, męską i dziecięcą, a także obuwie, torebki, galanterię, akcesoria i dodatki – mówiąc krótko – cała rodzina ubierze się tutaj od stóp do głów, od bielizny po okrycia wierzchnie.
Ceny faktycznie są dużo niższe niż u konkurencji, a dodatkowo na każdej metce cenowej możemy od razu zobaczyć jaka była pierwotna cena danej rzeczy w sklepie konkurencji. To nie tylko ułatwia obliczenia, ale pokazuje, ile podczas jednych zakupów możemy zaoszczędzić pieniędzy. Dodatkowo z otrzymanych informacji wynika, że w sklepie są co pewien czas organizowane promocje i wyprzedaże, podczas których można kupić rzeczy nawet za 1zł.

 

 Bielawski „antyinflacyjny outlet” jest częścią niewielkiej marki Discounterra i mieści się w Galerii Bielawskiej (ul. 1 Maja 28, w pobliżu LIDL-a) zajmując powierzchnię pół tysiąca metrów kwadratowych na parterze budynku, bezpośrednio przy głównym wejściu.
Powierzchnia, ilość i różnorodność towaru, szeroki wybór, duża liczba przymierzalni, a przede wszystkim niskie ceny, robią na naspozytywne wrażenie, z każdym kolejnym krokiem w głąb sklepu.

Inwestorem i właścicielem sklepu jest dobrze znana bielawska firma FITPOINT, prowadząca już działalność w Galerii Bielawskiej, więc można śmiało mówić o lokalnym biznesie, który po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców,odprowadzając podatki do lokalnego budżetu.

W panującej obecnie inflacji, stale rosnących cenach, ten sklep ma realny wpływ, aby pozwolić nam wydać mniej i zaoszczędzić pieniądze, kupując nową odzież dla całej rodziny. Szeroki asortyment damski, męski i dziecięcy spowoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie państwa zapraszamy i polecamy zajrzeć do sklepu Discounterra  w Galerii Bielawskiej (ul. 1 Maja 28, w pobliżu LIDLa).

Znajdziecie ich także na:
FB: https://www.facebook.com/discounterra.bielawa/

IG : https://www.instagram.com/discounterra.bielawa/