Bielawska KOMORA HIPERBARYCZNA – pięcioosobowa o ciśnieniu 1500 hPa

czwartek, 8.12.2022 11:58 16894

TLENOTERAPIA – ZDROWIE I DŁUGOWIECZNOŚĆ. Cieszy zatem fakt, że w bielawskiej Oazie Tlenu działa już komora hiperbaryczna, która dzięki nowoczesnej budowie oraz odpowiedniej wielkości umożliwia  przy zwiększonym ciśnieniu korzystanie z dobrodziejstw tlenu jednorazowo nawet pięciu osobom. 

 - Tlenowa terapia hiperbaryczna to nowoczesna, w pełni bezpieczna metoda terapeutyczna, polegająca na dynamicznym dostarczaniu do organizmu dużych ilości tlenu – mówi Piotr Wąsiński, właściciel Oazy Tlenu w Bielawie. - Pierwiastek ten ma kluczowy wpływ na funkcjonowanie wszystkich komórek ludzkiego ciała. W ramach tlenoterapii pacjent wchodzi do specjalnej komory, w której podaje się mu tlen w wysokim stężeniu – nawet 95%. W komorze panuje również podwyższone ciśnienie atmosferyczne. Efektem jest znaczne, niemożliwe do osiągnięcia w innych warunkach dotlenienie organizmu co uruchamia proces regeneracji uszkodzonych tkanek.

  Tlenoterapia jest niemal dla każdego i wykorzystywana jest w celu wsparcia leczenia najróżniejszych chorób, przede wszystkim cukrzycy, reumatyzmu, boreliozy, chorób neurologicznych, kardiologicznych i psychicznych, ale także w łagodzeniu objawów licznych chorób układu pokarmowego i wspomaganiu leczenia alergii pokarmowych.

 Udowodniony medycznie jest również pozytywny wpływ na zniwelowanie powikłań powstałych w wyniku zakażenia wirusem COVID-19.Tlen hiperbaryczny i sesja w komorze poza wyżej wymienionymi chorobami, można również stosować profilaktycznie aby poprawić swoją odporność, kondycję, zdolności koncentracji, jakość snu.

- Należy podkreślić, że tlenoterapię hiperbaryczną stosuje się nie tylko w celach stricte medycznych – dodaje Renata Wąsińska, prowadząca Studio Masażu i Odnowy LOMI NUI w Bielawie. - To również znakomity sposób na poprawę wyglądu i zahamowanie upływu czasu. Stanowi ona bardzo skuteczną metodę stymulowania odbudowy komórek skóry i produkcji kolagenu, co przyczynia się do wygładzenia zmarszczek, ujędrnienia i uelastycznienia cery. Oazę Tlenu odwiedzają osoby, które chcą zniwelować zmarszczki, przyspieszyć gojenie się ran oraz najróżniejszych dermatoz, jak trądzik, czy blizny. 

- Zabieg w komorze to także doskonały sposób na pozbycie się toksyn oraz wolnych rodników  uważanych za przyczynę starzenia się organizmu - dodaje.

 Cennik i informacje o zastosowaniu tlenoterapii  - TUTAJ 

Tlenoterapia ma doskonały wpływ na funkcjonowanie centralnego układu nerwowego, pozwala się odprężyć, przyspiesza regenerację uszkodzonych komórek nerwowych w mózgu. Z tego też powodu tlenoterapię hiperbaryczną uznaje się dziś za jedną z najskuteczniejszych metod wspierających leczenie autyzmu. Korzystają z niej osoby cierpiące z powodu przewlekłego stresu, nerwic i różnego rodzaju zaburzeń psychicznych.

Skorzystaj z oferty promocyjnej „NA START” i umów się na zabieg już dziś!

Pamiętaj, że voucher na zabiegi tlenoterapii to doskonały pomysł na prezent. 

Podaruj swoim bliskim zdrowie!

 Zainteresowanym podajemy dane teleadresowe:

OAZA TLENU (obok salonu LOMI NUI)

ul. Jana III Sobieskiego 9A

58-260 Bielawa

STRONA: https://oazatlenu.pl/

rejestracja telefoniczna 9:00 - 17:00
Tel. +48 886 133 955

seans trwa 1 godzinę