Bielawianka Bester - MUKS Ziemia Milicka Milicz 3:0

wtorek, 22.10.2019 13:45 1486 0

W sobotę 19 października w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie odbył się mecz czwartej kolejki o mistrzostwo II ligi piłki siatkowej mężczyzn pomiędzy KS Bielawianka Bester Bielawa, a MUKS Ziemia Milicka Milicz. Było to bezpośrednie spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli. Drużyna z Milicza zajmowała szóstą, a Bielawianka siódmą lokatę. Już pierwszy set pokazał, że gospodarze przystąpili do meczu bardzo zmotywowani. Zakończył się on zwycięstwem zespołu Bielawianki Bester 25:19. Druga partia to gra punkt za punkt, dopiero w końcowej fazie seta Bielawskiej drużynie udało się odskoczyć na kilka oczek i ostatecznie wygrać seta 25:21. Kolejna partia to całkowita dominacja Bielawianki, zakończona zwycięstwem gospodarzy 25:17. Ostatecznie całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla KS Bielawianki Bester Bielawa. Po czterech kolejkach drużyna Bielawianki zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został przyjmujący gospodarzy Krzysztof Mazur. Kolejny raz mecz Bielawskich siatkarzy przyciągnął na trybuny wielu kibiców, którzy aktywnie wspierali swoją drużynę. Już tradycją podczas meczu jest wyprowadzenie na mecz zawodników Bielawianki przez młodych adeptów siatkówki uczęszczających na zajęcia organizowane przez szkółkę KS Bielawianki Bester Bielawa.

Już dziś zapraszamy na kolejny mecz siatkarskiej Bielawianki, który odbędzie się w sobotę 16 listopada o godzinie 18:00. Przeciwnikiem KS Bielawianki Bester będzie MKS Ikar Legnica. Bielawianka swoje mecze rozgrywa w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie przy ul. Grota Roweckiego 6