Balans - studio treningu i fizjoterapii zaprasza na treningi grupowe, treningi indywidualne oraz masaże

czwartek, 7.12.2023 00:00 10949

Balans Studio oferuje szeroką gamę zajęć grupowych, gdzie każdy początkujący czy zaawansowany, znajdzie coś dla siebie. To niepowtarzalne miejsce, które tworzą ludzie z pasją do aktywności fizycznej i szeroko pojętego zdrowego trybu życia. Dzięki treningom pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów oraz fizjoterapeutów z pewnością pokochasz aktywność fizyczną, nawiążesz nowe wartościowe znajomości, popracujesz nad swoją wymarzoną sylwetką i zdrowiem. A to wszystko w przyjaznej i pozytywnej atmosferze, którą tworzą Klubowicze w Studio.

W grafiku zajęć fitness możemy znaleźć

  • treningi siłowo-wytrzymałościowe (tj. Sztangi, TABATA, Full Body Workout, ABT (brzuch, uda, pośladki), Brazylijskie Pośladki, Cardio Shape, Trening Obwodowy, STEP), które wzmacniają mięśnie, modelują sylwetkę, wpływają na redukcję masy ciała oraz znacznie poprawiają kondycję.
  • zajęcia mentalne (tj. Zdrowy Kręgosłup, Joga, Stretching i już od Nowego Roku - Pilates) które zapewniają zachowanie ruchomości stawów, zmniejszają ryzyko urazów, zmniejszają dolegliwości bólowe pleców i poprawiają postawę ciała.

Każdy trening jest odpowiednio dostosowany do każdego poziomu wytrenowania. Więcej o treningach grupowych na przeczytać na stronie internetowej Studia Balans w zakładce „Zajęcia Fitness” - https://studiobalansddz.pl/zajecia-fitness/

Jeśli treningi grupowe to nie Twoja bajka, to w Studio Balans masz możliwość trenowania indywidualnie. Treningi personalne, medyczne i motoryczne są dostosowane do indywidualnych celów Klienta.

Redukcja masy ciała, modelowanie sylwetki, poprawa proporcji ciała, poprawa ogólnej sprawności, pozbycie się dolegliwości bólowych pleców, powrót do aktywności po kontuzji lub urazach, poprawa wad postawy, nauka podstawowych wzorców ruchowych i wiele wiele innych.

Balans Studio zaprasza do indywidualnej profesjonalnej współpracy, podczas której kompleksowo każdy trener zadba o Twoje cele treningowe.

A dla lepszego zobrazowania Klientom ich progresu treningowego i sylwetkowego jest możliwość wykonywania cyklicznych pomiarów analizy składu ciała przy pomocy profesjonalnej wagi Tanita.

W ofercie Studia możemy również znaleźć indywidualne treningi EMS. Innowacyjny model treningowy, który przynosi niesamowite rezultaty w postaci redukcji masy ciała, redukcji tkanki tłuszczowej, poprawę jakości skóry, zmniejszenie cellulitu, wzmocnienie mięśni całego ciała, modelowanie sylwetki, zniesienie dolegliwość bólowych pleców dzięki wzmocnieniu mięśni CORE.

To wszystko jest możliwe podczas treningu EMS, który wykonuje się 1x w tygodniu, a sam trening trwa 20 minut! Certyfikowany sprzęt medyczny i certyfikowani trenerzy EMS zapewniają pełne bezpieczeństwo treningów.

Więcej o treningach EMS przeczytasz na stronie internetowej - https://studiobalansddz.pl/trening-ems/

Balans Studio posiada również strefę relaksu i masażu. Dla osób chcących się zrelaksować, pozbyć się niepotrzebnych napięć w ciele i poprawić funkcjonowanie w dniu codziennym proponujemy masaże lecznicze, relaksacyjne, sportowe, drenaże limfatyczne oraz masaż Kobido.

Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Kontakt:

Tel: 797-066-624

Instagram: balans.studio.treningu

FB: Balans - studio treningu i fizjoterapii

www: https://studiobalansddz.pl/

e-mail: balans.studiotreningu@gmail.com