Aurela Nerlo druga w Pucharze Polski w Gostyniu

środa, 11.5.2016 12:37 1668 0

Aurela Nerlo z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła 2 miejsce w wyścigu jazdy indywidualnej na czas w kategorii juniorki w II serii Pucharu Polski rozgrywanej w Gostyniu w dniach 07-08.05.2016r.

Pierwszego dnia II serii Pucharu Polski rozegrana została jazda indywidualna na czas. W rywalizacji juniorek Aurela była 2, Weronika Laszkiewicz zajęła 15 miejsce a 16ta była Sandra Traczyk. W wyścigu Elity Kobiet Ewelina Szybiak był 9, 33 miejsce zajęła Dorota Przęzak a 47 Paula Pisarska. W wyścigu juniora Michał Mroczkowski był 53 a w juniorach młodszych 108  lokatę zajął Eryk Kaczor. W rywalizacji juniorek młodszych 34 miejsce zajęła Małgorzata Dąbrowska, 43 Laura Wójcik, 57 Wiktoria Zborowska a 58 pozycję Marianna Kolinko.

Drugiego dnia rywalizacji odbyły się wyścigi ze startu wspólnego. Tutaj wśród juniorek 5 miejsce zajęła Aurela Nerlo, 8 była Sandra Traczyk a 17 Weronika Laszkiewicz. W rywalizacji elity kobiet 8 miejsce zajęła Ewelina Szybiak,29 Dorota Przęzak, 41 Mielnik Natalia a 49 Paula Pisarska.  W rywalizacji juniora Michał Mroczkowski był 40 zaś w juniorach młodszych Eryk Kaczor zajął 83 lokatę. Ostatnim dla klubu wyścigiem była rywalizacja juniorek młodszych  gdzie 45 była Laura Wójcik, 55 Małgorzata Dąbrowska a 63 Marianna Kolinko.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych sponsorów za okazaną pomoc, a w szczególności firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Atom, Boxmet, Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe Mat, FX-Sport producent strojów sportowych marki Verge, Akima Serwis, SAT Poznań - Xbionic

Zadanie finansowane ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów.