Antykwariat Fajnebostare – skup, sprzedaż i wycena antyków/staroci

środa, 12.10.2022 12:31 11790

Antykwariat FAJNEBOSTARE

Dzierżoniów – Wałbrzych – Świdnica – WrocławKłodzko – Ząbkowice Śląskie – Dolny Śląsk

Specjalizujemy się w wyrobach ze szkła i porcelany z polskich wytwórni oraz designie drugiej połowy XX w. W naszej ofercie znajdą Państwo również wiele innych ciekawych przedmiotów jak choćby malarstwo, grafikę, zegary i zegarki, monety, odznaczenia, sztućce, militaria, lampy, dewocjonalia, książki, stare zabawki, bombki choinkowe i wiele innych

Historię związaną z antykami rozpoczęliśmy przeszło dwadzieścia lat temu. Zebrana w tym czasie wiedza i doświadczenie zaowocowały otwarciem w 2017 r. stacjonarnego sklepu, który obecnie znajduje się w nowej lokalizacji przy ul. Tylnej 2a w Dzierżoniowie. To urokliwa miejscowość w odległości 60km od Wrocławia, w bliskim sąsiedztwie takich miast jak Świdnica, Wałbrzych, Kłodzko, czy Ząbkowice Śląskie.

Każdego dnia jesteśmy we Wrocławiu oraz w naszym sklepie w Dzierżoniowie, co najmniej raz w tygodniu odwiedzamy Świdnicę, Wałbrzych, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Strzelin, Strzegom, Legnicę i inne dolnośląskie miejscowości. W razie potrzeby możemy dojechać w każdy rejon Polski.

Masz ciekawy zabytkowy przedmiot? Zadzwoń i umów się na spotkanie - Przyjedziemy i wycenimy, a jeśli Nas coś zainteresuje odkupimy - gwarantujemy płatność gotówką od ręki.

tel. +48 880 369 526
tel. +48 796 686 048

 

logo fajnebostare- Gwarantujemy rzetelną, uczciwą i bezpłatną wycenę

- Dojazd do klienta jest całkowicie darmowy

- Nasza wycena jest dla Państwa niezobowiązująca, po zaakceptowaniu wyceny, płatności dokonujemy gotówką do ręki

Prowadzimy skup wszelkiego rodzaju antyków oraz staroci. Interesują nas pojedyncze przedmioty, jak i całe kolekcje. Dysponujemy własnym transportem, sami pakujemy i zabezpieczamy zakupione przedmioty.

Nierzadko zdarza się, że podczas przeprowadzek, opróżniania mieszkania, strychu bądź piwnicy/garażu wiele ciekawych przedmiotów po naszych dziadkach i babciach ulega zniszczeniu, bądź z braku miejsca są po prostu wyrzucane. Przedmioty te niejednokrotnie posiadają znaczną wartość kolekcjonerską, jak i materialną i z tego względu zachęcamy do kontaktu z nami w celu obejrzenia, wyceny i ewentualnej odsprzedaży.


Sklep kolekcjonerski FAJNEBOSTARE

58-200 Dzierżoniów
Ul. Tylna 2a

Godziny Otwarcia:
Pn - Pt: 8.00-17.00
Sob:  09.00-15.00

tel. +48 880 369 526
tel. +48 796 686 048

 

Zapraszamy także do śledzenia FB: fajnebostarepl

Więcej na stronie internetowej: www.fajnebostare.pl

 

Ogłoszenia