komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 28 września 2020

Waclawa, Tymona

Seminarium z mistrzem Alejandro Navarro

wtorek, 8.10.2019 12:59 , komentarze: 0 , odsłony: 1229
kategorie artykułu:

W pierwszy weekend października odbyło się XIII Ogólnopolskie Seminarium Karate Kyokushin. Przez dwa dni w zgrupowaniu wzięło udział 120 uczestników z 10 klubów, którzy trenowali pod okiem żywej legendy, sensei Alejandro Navarro. Nasz gość z Hiszpanii jest multimedalistą światowych turniejów, sięgał m.in. po tytuł Mistrz Świata, Puchar Świata,  tytuł Mistrza Europy Open (8 – krotnie), wagowego Mistrza Europy (4 – krotnie), Mistrza Ameryk i Japonii oraz wielu innych.

Organizatorem przedsięwzięcia był Dzierżoniowski Klub Sportowy Karate Kyokushin, prowadzony przez sensei Marcina i Tomasza Staściuka oraz shihan Jacek Czerniec przy współfinansowaniu z Urzędu Miasta Dzierżoniów, Starostwa Powiatowego oraz OSiR Dzierżoniów. Podczas seminarium odbyło się wręczenie certyfikatów dla zawodników DKSKK dokonane przez burmistrza Dariusza Kucharskiego oraz shihana Jacka Czerńca.

Sensei Navarro pierwszego dnia poprowadził dwa treningi w Dojo Dzierżoniów, podczas których skupił się na ćwiczeniach szybkościowych. Drugiego dnia ćwiczyliśmy na hali OSiR, gdzie nasz gość zwracał szczególną uwagę na najmniejsze detale, które robią dużą różnice w sile czy szybkości uderzeń i kopnięć. Mocno skupił się na pracy nóg i odpowiednim balansie ciała. Dodając do tego wszystkiego jego ogromną charyzmę wyszło bardzo owocne i ciekawe zgrupowanie, z którego uczestnicy na pewno wiele wynieśli. Sensei bardzo chętnie dzielił się swoją wiedzą, mimo że jest wciąż aktywnym zawodnikiem, który za miesiąc startuje w najważniejszej imprezie karate, jakim są Mistrzostwa Świata Open w Tokio.

Serdecznie dziękujemy sensei i trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik na zbliżających się Mistrzostwach. Chcieliśmy złożyć podziękowania dla: shihana Jacka Czerńca, Dariusza Kucharskiego – burmistrza Miasta Dzierżoniów, Roberta Gulki i Grzegorza Winiarskiego –  OSiR Dzierżoniów, sponsorom: Krzysztofowi Zawadzkiemu – Frankonia Poland, Tadeuszowi Drozdowskiemu – ZEC Dzierżoniów, Radosławowi Łabudzie – Gospodarstwo Rolne, Renacie Dozowskiej-Łyżwie i Wojciechowi Łyżwie – PPHU Pieszyce, Ali Hasiec – KAMDIAM oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc organizacji kolejnego seminarium.

Dziękujemy i zapraszamy za rok na kolejne seminarium. OSU!

Dzierżoniowski Klub Sportowy Karate Kyokushin

 

 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 20 godz temu
piątek, 25.9.2020 21:01
piątek, 25.9.2020 12:30
53
piątek, 25.9.2020 12:00
1
piątek, 25.9.2020 10:10
piątek, 25.9.2020 09:25
czwartek, 24.9.2020 17:04
czwartek, 24.9.2020 08:45
12
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele