komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Bernarda, Samuela

„Mamo, mamo, coś Ci dam!” XII edycja konkursu Moja Mama za nami!

środa, 23.5.2018 15:03 , komentarze: 0 , odsłony: 278
kategorie artykułu:

XII edycja, 1284 prace (997 plastycznych, 287 literackich), 6 kategorii, 36 nagrodzonych uczniów… tona uśmiechu, zabawy i pięknej muzyki w wykonaniu zespołów „Solo” i „Marzenie” z Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu. Tegoroczny temat konkursu nawiązywał do znanego wierszyka i brzmiał: Mamo, mamo, coś Ci dam! – napisz/namaluj, jaki prezent podarował(a)byś swojej mamie z okazji jej święta.

W poniedziałek, 21 maja, w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu odbyło się uroczyste podsumowanie organizowanego już po raz XII Regionalnego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Moja Mama”.

Spośród setek nadesłanych prac plastycznych i literackich (na konkurs wpłynęło 1284 prac, 997 plastycznych oraz 287 literackich z 103 szkół) nagrodzono w sześciu kategoriach 36 uczniów szkół podstawowych oraz specjalnych z powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego oraz ząbkowickiego.

Konkurs tradycyjnie podzielono na 6 kategorii: plastyczną dla uczniów klas 0-I, plastyczną dla uczniów klas II-III, literacką i poetycką dla uczniów klas IV-VII, a także plastyczną i literacką dla uczniów szkół specjalnych.

– Chciałabym podziękować wszystkim, dzięki którym już od 12 lat Dzień Mamy świętujemy w tak wyjątkowy sposób. Ogromne brawa należą się nauczycielom wałbrzyskiej „10” za wspaniałą organizację uroczystości. Zespoły muzyczne „Solo” i „Marzenie” zafundowały nam gamę artystycznych wrażeń. Dziękuję także sponsorom, którzy od lat wspierają „Moją Mamę”: hipermarketowi Tesco, Ronal Polska, Albie Dolny Śląsk, WZWiK w Wałbrzychu, Cersanit III S.A., właścicielom sklepu Sporting w Wałbrzychu oraz świdnickiej firmie Sonel. To dzięki nim laureaci mogą cieszyć się pięknymi nagrodami. – mówi inicjatorka, pomysłodawczyni i jedna z organizatorek konkursu posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

Lista nagrodzonych:

1. kategoria, prace plastyczne, uczniowie kl. 0-1 SP:

wyróżnienie Zofia Kaptur, lat 6 Przedszkole w Dusznikach-Zdroju
wyr Hanna Małek, lat 6 Przedszkole Niepubliczne nr 2 w Wałbrzychu
wyr Zofia Przybylska, lat 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Jugowicach
III miejsce Jakub Bielan, lat 7 Samorządowe Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Ciepłowodach
II Karol Tomaszewicz, lat 6 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu
I Filip Drzewiecki, lat 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu

 

2. kategoria, prace plastyczne, uczniowie kl. 2-3 SP

wyr Miłosz Marcinkowski, lat 9 Publiczna szkoła Podstawowa nr 37 w Wałbrzychu
wyr Lena Pietruszka, lat 8 Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
wyr Laura Walentas, lat 9 Publiczna szkoła Podstawowa nr 37 w Wałbrzychu
III Alicja Czaplińska, lat 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Wałbrzychu
II Julia Lisztoń, lat 9 Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy
I Julia Gliwa, lat 9 Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Strzelcach

 

3. kategoria, prace plastyczne, uczniowie szkół specjalnych:

wyr Tymon Michniewicz, lat 9 Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
wyr Angelika Kaczmarek, lat 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu
wyr Kacper Nędza, lat 11 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu
III Piotr Stępień, lat Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna prowadzona przez Siostry Franciszkanki w Ludwikowicach Kłodzkich
II Nikola Pałka, lat 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu
I Justyna Boroch, lat 17 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu

 

4. kategoria, prace literackie (proza), uczniowie kl. 4-7 SP:

wyr Aleksandra Jungiewicz, lat 13 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu im. Komisji Edukacji Narodowej
wyr Sara Majchrzak, lat 10 Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa „Caritas” Diecezji Świdnickiej w Świdnicy
wyr Róża Madej, lat 14 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszennie
III Anna Piotrowska, lat 12 Szkoła Podstawowa nr 3 im KEN w Dzierżoniowie
II Natalia Mrózek, lat 14 Szkoła Podstawowa w Starych Bogaczowicach
I Bartek Oreńczak, lat 10 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu

 

5. kategoria, prace literackie (poezja), uczniowie kl. 4-7 SP

wyr Michał Hercog, lat 10 Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Strzelcach
wyr Andrea Wojciechowska, lat 10 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Świebodzicach
wyr Marcel Maicki, lat 11 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jaroszowie
III Zuzanna Tomczyk, lat 9 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Wałbrzychu
II Maja Możdżeń, lat 10 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu
I Oliwier Piekarzewicz, lat 10 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. A.C Centkiewiczów w Wałbrzychu

 

6. kategoria, prace literackie (proza, poezja), uczniowie szkół specjalnych

wyr Patryk Bandyk, lat 15 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu
wyr Kewin Bielak,lat 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu
wyr Kamil Wićko, lat 13 Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
III Roksana Meller, lat 16 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu
II Rozalia Kurpas, lat 15 Zespół Placówek Socjoterapeutycznych w Kłodzku
I Oliwia Wojtkowiak, lat 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

niedziela, 19.8.2018 00:20
8
sobota, 18.8.2018 10:41
piątek, 17.8.2018 17:46
piątek, 17.8.2018 13:37
piątek, 17.8.2018 13:35
piątek, 17.8.2018 11:32
piątek, 17.8.2018 11:30
2
piątek, 17.8.2018 11:29
1
czwartek, 16.8.2018 20:42
9
czwartek, 16.8.2018 14:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Miral
Miral
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Tomograf3D
Tomograf3D
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl