Zwycięstwo wałbrzyskich policjantów w turnieju piłkarskim „Forensic Cup”

czwartek, 14.10.2021 10:19 317 0

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zaprezentowali się się w miniony piątek w turnieju piłki nożnej „Forensic Cup”, który odbył się w podwrocławskich Siechnicach. Wałbrzyscy funkcjonariusze zwyciężyli całe zawody, wygrywając osiem meczów i ponosząc tylko jedną porażkę. Organizatorami imprezy byli Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów oraz Wydział Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Tegoroczna impreza była już piątą edycją tych piłkarskich zawodów. Wystartowało w niej 10 drużyn. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Łącznie było ich 45. Każdy pojedynek trwał po 12 minut.

Obok współorganizatora Wydziału Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu o pamiątkowy puchar walczyli funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji we Wrocławiu, Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, Komendy Powiatowej Policji w Górze, Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu, Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie oraz Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

I to właśnie wałbrzyscy policjanci nie dali szans swoim przeciwnikom, zwyciężając osiem z dziewięciu meczów w całym turnieju. Drugie miejsce w zawodach zajęli piłkarze KPP Polkowice, a trzecie WTK KMP we Wrocławiu.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)