„zRęcznie. Historie zaklęte w rękodziele”. Czas na finałową wystawę niezwykłego projektu!

piątek, 29.7.2022 11:27 193 0

Przed nami finał wyjątkowego projektu, który opierał się o wałbrzyskie legendy i był związany z rękodziełem. Szóstego sierpnia zapraszamy na
wielki finał i podsumowanie projektu „zRęcznie. Historie zaklęte w rękodziele”. Zaprezentujemy prace, które powstały w czasie warsztatów.
Nie zabraknie podziękowań dla uczestników.

Finał projektu zaplanowaliśmy 6 sierpnia o godzinie 17.oo w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

Zaprezentujemy prace, które powstały w czasie warsztatów. To między innymi własnoręcznie robione mydła, do których, w nawiązaniu do górniczej historii Wałbrzycha, dodaliśmy między innymi aktywny węgiel. Pojawią się także świece sojowe, które uczestnicy projektu tworzyli na kolejnych warsztatach czy efekty warsztatów scrabbooking`owych.

Projekt, za którego przygotowanie odpowiada działające przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury stowarzyszenie WOK – więcej o kulturze, i który jest finansowany z budżetu gminy Wałbrzych to także legendy. W ostatnich tygodniach spotykaliśmy się z regionalistami, którzy opowiadali
uczestnikom projektu miejskie historie. Zaprosiliśmy przewodnika i autora książek Krzysztofa Kaługę oraz związaną z Zamkiem Książ Magdalenę Woch.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)