komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 20 stycznia 2021

Fabiana, Sebastiana

Zniszczył lusterko w zaparkowanym aucie - był pijany

piątek, 13.11.2020 09:54 , komentarze: 0 , odsłony: 141
kategorie artykułu:

Zarzut zniszczenia mienia o wartości 650 złotych usłyszał 37-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym, jak uszkodził lusterko w samochodzie zaparkowanym przy ul. Nałkowskiej w Wałbrzychu. 

W miniony wtorek około godziny 16:30 dyżurny Komisariatu Policji I w Wałbrzychu otrzymał zgłoszenie dotyczące zniszczenia lusterka w zaparkowanym pojeździe przy ul. Nałkowskiej w Wałbrzychu. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, sprawca idąc ulicą z niewiadomych przyczyn kopnął w lusterko pojazdu marki Mercedes, powodując jego uszkodzenie. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policji z jedynki, który zatrzymał 37-letniego mężczyznę, wskazanego przez świadków zdarzenia. Podczas interwencji policjanci potwierdzili fakt zniszczenia mienia, a badanie stanu trzeźwości wykazało u zatrzymanego mężczyzny ponad promil alkoholu w organizmie. Właściciel pojazdu wycenił szkodę na 650 złotych. Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu 37-letni mieszkaniec Wałbrzycha usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do jego popełniania, tłumacząc, że był pijany i nie pamięta, dlaczego tak się zachował. Na duże uznanie zasługuje wzorowa postawa dwóch mieszkańców Wałbrzycha, którzy widząc zaistniałe zdarzenie nie dopuścili do ucieczki sprawcy.

Za zniszczenie mienia 37-latkowi grozi do 5 lat pozbawiania wolności.

 

Wasze komentarze

wtorek, 12.1.2021 09:47
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz