Złodziej? Ale pachnący!

poniedziałek, 16.2.2015 14:04 632 0

Nawet 5 lat za kratami może spędzić 41-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna wybrał się do jednego ze sklepów z kosmetykami w Głuszycy i postanowił wynieść z niego bez płacenia perfumy wartości ponad 2000 zł. 

Do kradzieży doszło 29 stycznia br. w sklepie z kosmetykami w Głuszycy. Jak wynikało z zawiadomienia z drogerii zostały skradzione perfumy różnych marek o łącznej wartości ponad 2000 zł. Moment kradzieży zarejestrował sklepowy monitoring. Na nagraniu widać, jak mężczyzna bierze stojące na półkach perfumy i pakuje do swojego plecaka. 
Po obejrzeniu zapisu z monitoringu policjanci, jako sprawcę kradzieży wytypowali 41-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna w czasie zatrzymania nie krył zaskoczenia - przecież popełnił przestępstwo doskonałe. Kradł w Głuszycy ponieważ nikt go tam nie zna i był pewien, że nawet zapis z monitoringu nie naprowadzi mundurowych na jego ślad. 
Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)