komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 22 października 2019

Halki, Filipa

Złapany na kradzieży wędek

poniedziałek, 15.7.2019 09:16 , komentarze: 0 , odsłony: 267
kategorie artykułu:

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 51-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, który w czwartek w nocy został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do garażu przez policjantów prewencji wałbrzyskiej komendy. Mężczyzna próbował wykraść z pomieszczenia kilka wędek.

Do zdarzenia doszło 11 lipca około godziny 3 w nocy na jednej z posesji mieszkalnych przy ul. Hercena w Wałbrzychu. Sprawca po uprzednim wybiciu szyby w oknie dostał się do wnętrza garażu. Wałbrzyscy policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu po otrzymaniu wezwania niezwłocznie udali się na miejsce i po przyjeździe zatrzymali złodzieja na gorącym uczynku przestępstwa - wewnątrz pomieszczenia.

W jego torbie funkcjonariusze odnaleźli narzędzia mające posłużyć do włamania, a przygotowane do wyniesienia wędki o łącznej wartości około 1 tysiąca złotych oparte były o jedno z okien. Zatrzymany mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Mienie w całości wróciło do właściciela posesji.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki