Zdobyli Małą Sowę [Foto]

wtorek, 18.10.2022 11:09 202 0

W ramach Walimskiego Roku Sowy, Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu wraz ze Stowarzyszeniem Sowie Szczyty zorganizowali imprezę pod nazwą „Zdobywamy Małą Sowę”.

Pomimo bardzo kapryśnej aury na starcie pojawiło się 25 uczestników w dwóch grupach. Piechurzy mieli do pokonania ponad 10 km, a rowerzyści 20 km. Na Małej Sowie we mgle, deszczu i wietrze uczestnicy otrzymali potwierdzenie zdobycia szczytu –  specjalnie przygotowane książeczki z pamiątkową pieczątką. Na mecie na uczestników czekały dodatkowe atrakcje w postaci ogniska, przygotowanego poczęstunku (kiełbaski, kawa, herbata, ciastka). Nie zabrakło  turystycznej piosenki przy akompaniamencie gitary.

W trakcie wydarzenia odbyło się też losowanie nagród spośród uczestników wakacyjnego wyzwania UTM Bitwa Drużyn, ufundowanych przez kapitanów pięciu drużyn: Sowie Szczyty, Sklep Kondycja.Net, Pieszyce – miasto w Górach Sowich, NOWAR GYM, Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu – na miejscu nagrody odebrało 8 osób. Pozostałe osoby, które zostały wylosowane, zostaną powiadomione o nagrodach mailowo.

Gm. Walim

Dodaj komentarz

Komentarze (0)