komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 21 października 2019

Urszuli, Hilarego

Zdarzyło się naprawdę. Historie, które wstrząsnęły Polską

piątek, 10.5.2019 09:34 , komentarze: 0 , odsłony: 745
kategorie artykułu:

Historie, które wstrząsnęły Polską.  Oto najlepsze reportaże Polskiego Radia. 

W 2005 roku nagrano ukrytym mikrofonem i kamerą 53-letniego dziennikarza, który proponował 16-latce zakup telefonu w zamian za seks. Zgodziła się bez zastanowienia. Niedługo po tym kilka dziewczyn z przerażającą szczerością opowiedziało, dlaczego to robią i co z tego mają. 
Reportaż radiowy stał się inspiracją filmu pt. Galerianki.

Artur został napadnięty, wywieziony i porzucony w przydrożnym lesie. Na skutek uderzenia w głowę stracił pamięć.Został bezdomnym. Tylko żona nie wierzyła, że mógłby tak po prostu zniknąć. Nie przestała go szukać. 

Kiedy Jacek przekazał Agnieszce wszystkie oszczędności i wziął dla niej kredyt, by ta rzekomo mogła uwolnić się od swoich sutenerów, kobieta zniknęła. Jacek postanowił, że tak tej sprawy nie zostawi. Jak bardzo trzeba pragnąć miłości, by zakochać się w prostytutce i dać się jej oszukać?

Premiera: 5 czerwca 

Hanna Bogoryja-Zakrzewska i Katarzyna Błaszczyk powróciły do bohaterów najciekawszych, wielokrotnie nagradzanych reportaży i sprawdziły, jak potoczyły się ich dalsze losy. Czy reportaż wpłynął na ich życie? Jak zmienił same reporterki?

 

Wasze komentarze

CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT