komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

Zatrzymany za kradzież z włamaniem... pokrywy od przenośnej lodówki

środa, 29.7.2020 09:54 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi Boguszowa-Gorc, który w nocy dokonał włamania do samochodu osobowego. Mężczyzna został zatrzymany bezpośrednio po zgłoszeniu przez miejscowych funkcjonariuszy. Policjanci ustalili, że podejrzany wykradł z pojazdu pokrywę od przenośnej lodówki, którą w toku wykonanych czynności odzyskali.

Do zdarzenia doszło przy ul. Kolejowej w Boguszowie-Gorcach w poniedziałek po godzinie 3 w nocy. Sprawca - po uprzednim rozbiciu jednej z szyb bocznych pojazdu - dostał się do jego wnętrza i dokonał kradzieży z włamaniem. Pokrzywdzony zorientował się, że został okradziony dopiero nad ranem. Na zgłoszenie o przestępstwie natychmiast zareagowali policjanci miejscowej jednostki Policji. Zebrany w sprawie materiał pozwolił na zatrzymanie mężczyzny przed południem na ul. 1 Maja w Boguszowie-Gorcach. 
Funkcjonariusze ustalili, że 32-latek zdołał wykraść z samochodu jedynie pokrywę lodówki elektrycznej, gdyż nie znalazł w pojeździe innych wartościowych przedmiotów. Miał przy sobie również narkotyki w postaci amfetaminy. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do winy i stanie teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem oraz posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Skradzione mienie zostało zabezpieczone przez policjantów.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
środa, 5.8.2020 15:04
poniedziałek, 3.8.2020 10:21
poniedziałek, 27.7.2020 11:54
wtorek, 21.7.2020 12:40
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele