komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 13 grudnia 2018

Lucji, Otylii

Zatrzymany za kradzież z włamaniem, mienie odzyskano

środa, 10.10.2018 11:57 , komentarze: 0 , odsłony: 194
kategorie artykułu:

Realizując informacje własne policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali we wtorek, 9 października przed południem 31-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna stanie przed sądem za dokonanie kilka dni wcześniej kradzieży z włamaniem do remontowanego mieszkania znajdującego się przy ul. Świdnickiej w Wałbrzychu. Funkcjonariusze w wyniku przeprowadzonych czynności odzyskali skradzione mienie.

Wałbrzyscy policjanci informację o kradzieży z włamaniem otrzymali w miniony poniedziałek. Funkcjonariusze ustalili, że w nocy z 6 na 7 października sprawca po uprzednim wyłamaniu ramy okna, ukradł z mieszkania markowe elektronarzędzia w postaci wkrętarki, młotowiertarki, ładowarki oraz pilarki, a także rury miedziane o łącznej wartości 3200 złotych. 

Prowadząc czynności operacyjne i analizując zebrany na miejscu materiał dowodowy mundurowi szybko ustalili osobę odpowiedzialną za popełnienie przestępstwa. 31-letni mieszkaniec Wałbrzycha został zatrzymany 9 października około godziny 11. 

Funkcjonariusze po wykonaniu dalszych działań zabezpieczyli także skradzione przedmioty. W trakcie czynności procesowych mężczyzna przyznał się do winy. O jego losie zadecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
cz??ci Samsung
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Sk?ad opa?u Agro
Sk?ad opa?u Agro
Auto Max
Auto Max