komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 19 września 2019

Januarego, Konstancji

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

poniedziałek, 12.8.2019 09:54 , komentarze: 0 , odsłony: 192
kategorie artykułu:

Trzy osoby zostały zatrzymane za posiadanie środków odurzających oraz psychotropowych. To wynik działań przeprowadzonych w czwartek przez policjantów z Wałbrzycha. Funkcjonariusze narkotykom mówią stanowcze NIE!

8 sierpnia po północy na przystanku przy al. Podwale w Wałbrzychu - w rejonie ul. ul. Hetmańskiej -  policjanci pierwszego komisariatu zauważyli mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy Wałbrzychu za liczne kradzieże. 36-letni mieszkaniec Wałbrzycha miał przy sobie także środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać kilkadziesiąt porcji handlowych tego narkotyku. Podejrzany trafił więc do pomieszczenia dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy.

Kilkadziesiąt minut później w ręce mundurowych tego samego komisariatu wpadł kolejny wałbrzyszanin. Tym razem legitymowany przy ul. Ogrodowej 25-latek posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. Po godzinie 16:00 natomiast funkcjonariusze Zespołu Wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu na ul. Skargi w Wałbrzychu ujawnili środki odurzające w postaci marihuany oraz haszyszu przy 18-latku.

Za posiadanie środków odurzających wszystkie osoby odpowiedzą teraz przed sądem. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 4 godz temu
środa, 18.9.2019 08:46
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Mati Autogaz
Mati Autogaz