Zatrzymana za uszkodzenie zapakowanego auta i znieważenie funkcjonariusza

wtorek, 13.4.2021 13:56 968 0

40-letnią kobietę zatrzymali w niedzielny wieczór funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach. Będąca pod wpływem alkoholu mieszkanka tej miejscowości uszkodziła zaparkowany na ulicy pojazd 48-letniego świebodziczanina. Dodatkowo podczas interwencji znieważyła również funkcjonariuszy oraz naruszyła nietykalność cielesną jednego z nich. Teraz za popełnione przestępstwa podejrzanej grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło przy ul. Walentynowicz w Boguszowie-Gorcach 11 kwietnia po godzinie 19:00. Wtedy to 40-latka włączyła się w rozmowę pomiędzy dwoma mężczyznami. Jako że obaj nie byli zainteresowani rozmową z kobietą, podejrzana postanowiła po złości uszkodzić karoserię zaparkowanego na drodze samochodu osobowego oraz rozbiła boczną szybę tego pojazdu.

Wezwani na miejsce policjanci z Boguszowa-Gorc zatrzymali 40-latkę. Zanim jednak to nastąpiło agresywna kobieta znieważyła ich słowami wulgarnymi. Ponadto podejrzana naruszyła nietykalność cielesną jednego z funkcjonariuszy. Okazało się, że w momencie popełnienia szeregu przestępstw 40-latka była pod wpływem alkoholu. Następnego dnia po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty. Za popełnione czyny kobieta może teraz trafić za kraty więzienia na 5 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)