komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

Zatrzymali pięciu kierujących pod wpływem alkoholu

wtorek, 11.6.2019 09:23 , komentarze: 0 , odsłony: 1206
kategorie artykułu:

Pięciu kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu zatrzymali 10 czerwca nad ranem wałbrzyscy policjanci. To efekt akcji „Trzeźwy poranek”, która odbyła się w godzinach od 5:00 do 9:00 na ul. Noworudzkiej w Wałbrzychu.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu 10 czerwca na terenie Wałbrzycha przeprowadził w godzinach porannych działania pod kryptonimem "Trzeźwy poranek". Akcja realizowana była na ul. Noworudzkiej i miała na celu wyeliminowanie kierujących, którzy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego i wsiadają za kierownice swoich pojazdów po spożyciu alkoholu.

W ciągu kilku godzin działań prewencyjnych policjanci przebadali 843 kierujących i zatrzymali pięcioro użytkowników dróg jadących samochodami osobowymi, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Pozytywne wyniki badań wahały się pomiędzy 0,32, a 0,68 promila tej substancji w organizmie. Wszyscy w momencie kontroli utracili prawo jazdy, a o ich losie zadecyduje teraz Sąd Rejonowy w Wałbrzychu.

Okazuje się, że pomimo ciągłych apeli funkcjonariuszy kierujący wciąż nie stosują się do przepisów ruchu drogowego w tym zakresie. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zapowiadają kolejne tego typu działania na terenie miasta i gmin ościennych.

źródło: KMP w Wałbrzychu 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 6.7.2020 14:14
wtorek, 30.6.2020 10:36
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz