komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 22 stycznia 2020

Anastazego, Wincentego

Zatańczyli z pasją

środa, 18.12.2019 13:14 , komentarze: 0 , odsłony: 514
kategorie artykułu:

Taniec, dziecięca energia, widownia wypełniona po brzegi oraz świąteczna, bożonarodzeniowa atmosfera, a wszystko to podczas spotkania podsumowującego projekt taneczny realizowany w Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze.

W piątek 13 grudnia, z przytupem i tanecznym krokiem podsumowany został projekt pt. "Taniec naszą pasją" (dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce).
W ramach projektu do września do grudnia w czarnoborskim Centrum Kultury odbywały się profesjonalne warsztaty tańca STREET DANCE oraz HIP-HOP dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadziła - Renata Łukaszewicz Szczepanik (utytułowana instruktorka tańca oraz doświadczony pedagog). Podczas pokazu młodzi tancerze nie tylko pochwalili się swoimi umiejętnościami ale też porwali do tańca wszystkich swoich młodszych i starszych kolegów.
Przygoda z programem "Działaj lokalnie" dobiegła końca jednak, jak zapowiadają organizatorzy, od stycznia zajęcia będą kontynuowane, tym bardziej, że chętnych by tańczyć hip-hop w Czarnym Borze nie brakuje.

 

Wasze komentarze

SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki