Zamek Książ ma Kryształ Turystyki za Festiwal Kwiatów [Foto]

sobota, 4.3.2023 11:33 924 0

Podczas XIV edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu wałbrzyski Zamek Książ otrzymał Kryształ Turystki. Nagroda została przyznana w kategorii wydarzenie cykliczne, którym jest odbywający się od ponad trzydziestu lat Festiwal Kwiatów i Sztuki.

Nagrodę dla Zamku Książ w Wałbrzychu odebrała kierowniczka działu marketingu, Kamila Świerczyńska. -W tym roku Festiwal Kwiatów i Sztuki odbędzie się już po raz 33, tym razem pod hasłem Sekretny Ogród księżnej Daisy von Pless. Zabierzemy Was w podróż przez zamkowe sale, śladami najsłynniejszej mieszkanki Zamku Książ.

MTT to wydarzenie kierowane do wszystkich miłośników podróżowania i aktywnego spędzania wolnego czasu, turystów, eksploratorów obieżyświatów lub po prostu miłośników targów turystycznych. W dniach 3-5 marca we Wrocławiu odbywa się kolejna 14. już edycję Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego w której bierze udział ponad 220 wystawców, ponad 20 podróżników i podczas których zaplanowano mnóstwo atrakcji.

-> ZAPOWIEDŹ TARGÓW I SZCZEGÓŁY

Dodaj komentarz

Komentarze (0)