komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 4 kwietnia 2020

Izydora, Waclawa


Za zwrócenie uwagi została pobita i skradziono jej telefon

środa, 5.2.2020 12:19 , komentarze: 5 , odsłony: 2525
kategorie artykułu:

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 27-letnią mieszkankę Wałbrzycha i 29- letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, którzy w minioną sobotę w Dziećmorowicach najpierw pobili 71-letnią wałbrzyszankę doprowadzając do jej upadku, a następnie wykorzystując ten fakt zabrali jej telefon komórkowy, który wypadł pokrzywdzonej kobiecie z kieszeni płaszcza. Sprawcy za swój czyn odpowiedzą teraz przed Sądem.

Do zdarzenia doszło 1 lutego około godziny 9:00 w Dziećmorowicach. 71- letnia mieszkanka Wałbrzycha idąc rano do piekarni zwróciła uwagę młodej kobiecie, która załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne na chodniku. To wywołało u 27-letniej wałbrzyszanki agresję. 27-latka zaczęła bić pokrzywdzoną po głowie, szarpać za włosy, przewróciła ją na chodnik. Groziła 71-latce pozbawieniem życia. W całym zdarzeniu uczestniczył również 29-letni mężczyzna, który także uderzał pokrzywdzoną i nie reagował na prośby kobiety, aby zaprzestali jej atakowania. W wyniku upadku na chodnik z kieszeni płaszcza pokrzywdzonej wypadł telefon komórkowy, który sprawcy zabrali i oddali się z miejsca zdarzenia. Mundurowi na podstawie rysopisu agresywnej pary zaledwie kilkanaście minut po zdarzeniu dokonali ich zatrzymania oraz odzyskali skradziony telefon komórkowy.

Sprawcom za udział w pobiciu, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu i kradzież mienia grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

zwierzeta
wtorek, 11.02.2020 11:05 autor: dante
środa, 25.3.2020 09:10
poniedziałek, 16.3.2020 09:38
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele