Za przestępstwa narkotykowe kolejne cztery osoby odpowiedzą przed sądem

piątek, 17.11.2023 12:01 156 0

Trzech mężczyzn zatrzymali 16 listopada po południu policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy za posiadanie środków odurzających w postaci marihuany. Dzień wcześniej natomiast w mieszkaniu 24-latki funkcjonariusze zabezpieczyli doniczkę z krzewem konopi indyjskich. 

Funkcjonariusze zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy, realizując informacje własne, w środowe popołudnie odwiedzili jedno z mieszkań na Sobięcinie, gdzie zabezpieczyli doniczkę z krzewem konopi indyjskich. Okazało się, że roślinkę hodowała 24-letnia lokatorka.

W czwartek przed godziną 17:00 ci sami policjanci, podczas kolejnego dnia służby, wylegitymowali na Podgórzu 38-letniego obcokrajowca, przy którym znaleźli narkotyki w postaci marihuany.

Nie minęła godzina, a kolejni mundurowi z tego samego pionu przy jednej z głównych ulic Piaskowej Góry sprawdzili, czy środków zabronionych prawem nie posiada 40-latek. Okazało się, że młody mężczyzna również miał przy sobie zielony susz roślinny, który po przebadaniu u technika kryminalistyki okazał się marihuaną.

Chwilę przed godziną 19:00 na Szczawienku w ręce kolejnych policjantów zespołu wywiadowców trafił tym razem 20-latek. Wałbrzyszanin również ukrywał w wierzchniej odzieży marihuanę.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)