komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 12 listopada 2019

Renaty, Witolda

Z samochodu ukradł nawet parasol i miski dla psów

piątek, 18.10.2019 14:24 , komentarze: 0 , odsłony: 216
kategorie artykułu:

Trzynaście zarzutów kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszał 30-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna z otwartego samochodu ukradł rzeczy wartości 1800 zł, w tym parasol i miski dla psów. Korzystał również ze skradzionej karty bankomatowej płacąc nią za zakupy.

12 września sprawca  z otwartego samochodu dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów,  karty bankomatowej oraz pieniędzy w kwocie 300 zł. Nie pogardził również rzeczami znajdującymi się w aucie, w tym parasolką i miskami dla psów. Pokrzywdzona oceniła straty na kwotę prawie 1800 zł. Funkcjonariusze na podstawie zgromadzonych informacji ustalili, że za kradzieżą stoi 30-letni mieszkaniec Wałbrzycha. 16 października mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego areszt. Mundurowi odzyskali część skradzionego  mienia.

Wczoraj 30- latek usłyszał zarzut kradzieży mienia z samochodu oraz dwanaście zarzutów kradzieży z włamaniem – skradzioną kartą bankomatową płacił za zakupy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele