komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 26 lutego 2020

Miroslawa, Aleksandra

X Festiwal Trzech Kultur

środa, 15.1.2020 11:05 , komentarze: 0 , odsłony: 325
kategorie artykułu:

W najbliższą sobotę, 18 stycznia odbędzie się X Festiwal Trzech Kultur - czyli przegląd grup jasełkowych i kolędniczych. W tym roku na scenie Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Krzeszowie odbędzie się 29 występów, a łączna liczba uczestników przekroczy liczbę 250 osób. 
- To ogromny sukces. Cieszę się, że nasz Festiwal daje możliwość dzieciom i młodzieży prezentacji swoich artystycznych warsztatów. Cieszę się, że każdego roku motywuje on szkoły i placówki kulturalne do przygotowywania takich występów.  - mówi ks. Marian Kopko - organizator Festiwalu.

Trzy Kultury - młodzi Polacy, Czesi i Niemcy spotkają się w Krzeszowie, by spędzić wspólnie czas i podzielić się swoją pasją. Tegoroczny przegląd podzielony będzie na 4 kategorie - zobaczymy grupy jasełkowe, dziecięce i młodzieżowe grupy kolędnicze, oraz solistów. Przygotowywane występy to często efekt wielomiesięcznej pracy, w latach ubiegłych widywaliśmy najróżniejsze formy artystyczne. Młodzież i dzieci prezentują podczas występów zarówno śpiew, grę na instrumentach, różnego rodzaju układy sceniczne, teatralne, oglądaliśmy nawet przedstawienia pantomimy. Wydarzenie to wielka atrakcja dla młodych artystów, ale także dla publiczności.
Serdecznie zapraszamy na X Festiwal Trzech Kultur - 18 stycznia, godz. 10:00, Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie

 

Wasze komentarze

SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki