Wysoka porażka AZS PWSZ Wałbrzych

niedziela, 12.11.2017 10:56 563 0

Ostatnie miesiące pokazały, że zespół Czarnych Sosnowiec zawsze był niewygodnym rywalem dla wałbrzyskiej drużyny. Dzisiejszy mecz udowodnił tę tezę.

AZS PWSZ Wałbrzych jeszcze w pierwszych 45 minutach meczu miał swoje szanse. Z minuty na minutę drużyna z Górnego Śląska zaczynała przeważać. Pod koniec pierwszej części gry Cichosz znajduje sposób na pokonanie Dąbek i jest 1:0 dla Czarnych Sosnowiec.

Po zmianie stron Cichosz zaczyna grać wręcz wybitnie. Jej poczynania sprawiają, że zaczyna wyrastać na bohatera swojej drużyny. Już w 56 minucie strzela drugiego gola. Chwilę później wałbrzyszanki próbują zaatakować odważniej i zostają skarcone ponownie przez Cichosz. Hattrick zaliczony. Czarne kontrolują przebieg gry. Nieporadne ataki zawodniczek Kamila Jasińskiego są zatrzymywane bez większego trudu. W ostatnich minutach meczu Cichosz dokonuje dzieła zniszczenia. Strzela czwartego gola i ustala wynik zawodów.

Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych 4:0 (1:0) 43' 56' 63' 85' Cichosz

PWSZ: Dąbek - Aszkiełowicz, Szewczuk, Mesjasz, Siwińska, Rędzia, Dereń, Głąb, Ratajczak, Rapacka, Gradecka