komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 12 sierpnia 2020

Innocentego, Lecha

Wypadek na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu

czwartek, 9.7.2020 09:32 , komentarze: 1 , odsłony: 784
kategorie artykułu:

W miniony wtorek w na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu doszło do zderzenia trzech aut. Chwile po zdarzeniu na miejsce przyjechali policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, którzy udzieli niezbędnej pierwszej pomocy pokrzywdzonym oraz zabezpieczyli miejsce wypadku.

We wtorek około godziny 07:30 w Wałbrzychu na ul. 11 Listopada doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. W tym czasie, w dzielnicy Nowe Miasto służbę pełnili funkcjonariusze z wałbrzyskiej prewencji. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce i udzielili poszkodowanym niezbędnej pomocy medycznej oraz zabezpieczyli przed samozapłonem dymiący się pojazd. Do czasu przybycia wałbrzyskiej drogówki zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz sprawowali nadzór nad osobami poszkodowanymi do przyjazdu pogotowia ratunkowego. 
Przybyli na miejsce funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego wałbrzyskiej komendy ustali przebieg zdarzenia. 32-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i w ten sposób doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem. Siła uderzania była na tyle duża, że pojazd pokrzywdzonego uderzył w kolejny samochód znajdujący się na pasie ruchu. Sprawca wypadku i pokrzywdzony korzystali z pomocy lekarskiej.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!  Codziennie każdy z nas jest uczestnikiem ruchu drogowego, z tym że te role zmieniają się. Raz jesteśmy kierującym innym razem pieszym czy rowerzystą. To od nas samych zależy, czy na drodze będzie bezpiecznie. Nieważne czy jedziemy samochodem, rowerem, czy też idziemy, zawsze jesteśmy odpowiedzialni za swoje bezpieczeństwo.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

KARYNA. i wszystko jasne,,,
czwartek, 09.07.2020 19:48 autor:
poniedziałek, 10.8.2020 09:27
poniedziałek, 3.8.2020 09:32
piątek, 31.7.2020 09:47
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele