Wypadek na skrzyżowaniu Noworudzkiej z Bystrzycką w Wałbrzychu

poniedziałek, 7.6.2021 11:26 297 0

Do poważnego wypadku drogowego doszło 6 czerwca po południu na skrzyżowaniu ul. Noworudzkiej z Bystrzycką w Wałbrzychu. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych dwie uczestniczki zdarzenia trafiły do szpitala. Policjanci przez kilka godzin prowadzili czynności i wyjaśniali na miejscu wszelkie okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut ruch w tamtym miejscu był utrudniony.

W niedzielę około godziny 17:30 na skrzyżowaniu ul. Noworudzkiej z Bystrzycką w Wałbrzychu doszło do wypadku, w którym ucierpiały dwie młode kobiety – 16-latka z powiatu wałbrzyskiego oraz 19-letnia kamiennogórzanka – pasażerki jednego z pojazdów.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-letni mieszkaniec Kamiennej Góry wyjeżdżając samochodem osobowym z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu główną drogą 32-latkowi. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. W związku z tym zdarzeniem kolejny raz funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz