komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 28 marca 2020

Anieli, Sykstusa


Wypadek na Przemysłowej. Policja apeluje o rozwagę i ostrożność

wtorek, 10.3.2020 09:20 , komentarze: 0 , odsłony: 524
kategorie artykułu:

8 marca na skrzyżowaniu ulicy Przemysłowej z ulicą Sikorskiego w Wałbrzychu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierujący 81-letni mieszkaniec Wałbrzycha nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu 31-latkowi, wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę.

8 marca w godzinach popołudniowych Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Przemysłowej z ulicą Sikorskiego w Wałbrzychu. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 81-letni kierowca samochodu chevrolet spark nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem volkswagen, w wyniku czego doszło do zderzenia się aut. Obrażenia doznały pasażerki pojazdu chevrolet, jedna z nich została na obserwacji w szpitalu.  Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, skutkujące stworzeniem bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa, policjanci zatrzymali 81-letniemu mężczyźnie prawo jazdy.

Pamiętajmy, że kierujący pojazdem, zbliżając się do skrzyżowania jest obowiązany zachować szczególną ostrożność, stosować się do oznakowania, a w przypadku jego braku, ustąpić pierwszeństwa pojazdowi nadjeżdżającemu z prawej strony, a jeżeli skręca w lewo- także jadącemu z kierunku przeciwnego na wprost.
Apelujemy o ostrożność i rozwagę! Pozwólmy dojechać bezpiecznie do celu sobie i innym użytkownikom dróg!

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

środa, 25.3.2020 09:10
wtorek, 24.3.2020 09:14
2
poniedziałek, 23.3.2020 09:32
czwartek, 19.3.2020 09:38
1
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki