Wykradł ze sklepu perfumy- teraz stanie przed sądem

czwartek, 5.8.2021 11:41 456 0

Realizując informacje własne 3 sierpnia policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który w połowie czerwca tego roku w Szczawnie-Zdroju dokonał kradzieży sklepowej, gdzie wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 900 złotych. Mieszkaniec naszego miasta stanie teraz przed sądem, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło 14 czerwca w jednym ze sklepów przy ul. Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju. Nieznany wtedy mężczyzna wyniósł z terenu sklepu markowe perfumy, nie płacąc za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę 937 złotych.

Poinformowani o przestępstwie funkcjonariusze zespołu operacyjno rozpoznawczego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu podczas pracy operacyjnej ustalili ostatecznie, kto jest odpowiedzialny za kradzież i zatrzymali 23-latka wczoraj przed południem przy ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Teraz za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)