Wybił szybę, bo nie wpuścili go do lokalu

poniedziałek, 12.2.2024 11:45 146 0

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu po kilku minutach od zgłoszenia zatrzymali 22-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna ten celowo wybił cegłówką szybę w lokalu przy ul. Sienkiewicza w Szczawnie-Zdroju, po tym jak nie został wpuszczony do środka ze względu na to, że był nietrzeźwy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

8 lutego, kilka minut przed godz. 21:00, dyżurny z pierwszego komisariatu otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że w lokalu przy ul. Sienkiewicza w Szczawnie-Zdroju, w którym odbywała się zabawa taneczna dla seniorów, awanturujący się młody mężczyzna chce dostać się do środka. Nie został on jednak wpuszczony z uwagi na swój stan nietrzeźwości. Wtedy rozgoryczony tym faktem 22-letni wałbrzyszanin zdenerwował się i wybił cegłówką szybę w lokalu. Właściciel oszacował straty na kwotę 1 tys. złotych.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu kilka minut później byli już na miejscu i zatrzymali agresywnego 22-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy i trafił na ostatnie godziny do policyjnego aresztu. Dzisiaj przed południem śledczy przedstawili mu zarzut zniszczenia mienia. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)