komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 12 sierpnia 2020

Innocentego, Lecha

Włamali się do sklepu - zostali zatrzymany chwilę po zdarzeniu

środa, 8.7.2020 10:10 , komentarze: 0 , odsłony: 155
kategorie artykułu:

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do sklepu spożywczego. Sprawcy kamieniem wybili szybę w oknie wystawowym i dostali się do wnętrza, skąd skradli wyroby alkoholowe o wartości ponad 200 zł. Za swój czyn odpowiedzą teraz przed sądem, a grozić im może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek około godziny 01:00, dyżurny Komisariatu Policji I w Wałbrzychu został powiadomiony o kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego na terenie wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Jak ustalono sprawcy, by dostać się do wnętrza obiektu, kamieniem wybili szybę w witrynie sklepowej. Gdy policjanci powiadomieni o zdarzeniu dojechali na miejsce, podejrzanych już nie było. Natychmiast więc rozpoczęli sprawdzanie okolicznych terenów.
Chwilę później, w wyniku szybko przeprowadzonej akcji, policjanci z „jedynki” zatrzymali 26 i 62-latka – mieszkańców Wałbrzycha - podejrzanych o ten czyn. Przy zatrzymanym 26-latku funkcjonariusze zabezpieczyli część skradzionego mienia.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz