komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 20 czerwca 2019

Diny, Bogny

Włamał się do mieszkania i ukradł sprzęt elektroniczny

środa, 22.5.2019 09:30 , komentarze: 0 , odsłony: 167
kategorie artykułu:

Policjanci Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do mieszkania przy ul. Świdnickiej w Wałbrzychu. Okazał się nim 36-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna został zatrzymany w miniony poniedziałek przed południem i w trakcie czynności procesowych przyznał się do winy.

Do opisywanego zdarzenia doszło w połowie kwietnia tego roku. 36-latek wyłamał zamek w drzwiach wejściowych do mieszkania przy ul. Świdnickiej i dostał się do jego wnętrza, skąd ukradł dwie konsole do gier z dodatkowym osprzętem, aparat fotograficzny, gry komputerowe oraz dysk przenośny. Poszkodowany wycenił straty w mieniu na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.

Policjanci drugiego komisariatu analizując zebrany na miejscu zdarzenia materiał dowodowy oraz realizując informacje własne ustalili sprawcę tego czynu. 20 maja przed godziną 12:00 mężczyzna został ostatecznie zatrzymany w Wałbrzychu na ul. Niepodległości. Praca operacyjna przyniosła pożądany efekt i podczas dalszych czynności procesowych funkcjonariusze odzyskali cały skradziony sprzęt elektroniczny.

36-letni wałbrzyszanin przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył stosowne wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wczoraj, 19 godz temu
wtorek, 18.6.2019 09:19
wtorek, 18.6.2019 09:05
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork