komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Wizyta wojewody dolnośląskiego w WSSE "Invest Park"

środa, 22.7.2020 18:11 , komentarze: 0 , odsłony: 205
kategorie artykułu:

Rozwój gospodarczy Dolnego Śląska, funkcjonowanie wałbrzyskiej strefy ekonomicznej oraz uproszczenie procedur wydawania pozwoleń na pracę dla cudzoziemców - były tematami poruszanymi podczas spotkania wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego z wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” Kamilem Krzysztofem Zielińskim.

Podczas spotkania, które odbyło się w siedzibie WSSE, podkreślono znaczenie wałbrzyskiej strefy dla rozwoju naszego regionu, jej rolę w stymulowaniu inicjatyw gospodarczych i wspieraniu lokalnej przedsiębiorczości. WSSE, która obecnym zasięgiem wykracza poza obszar Dolnego Śląska, uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc na inwestycje w Europie. Podczas spotkania wojewoda Obremski zauważył, że zarówno dla naszego regionu jak i całego kraju, pilną i potrzebną rzeczą jest jak najszybsze podjęcie kwestii przyśpieszenia wydawania pozwoleń na pracę dla pracowników, którzy nie posiadają polskiego paszportu.

Wizja dalszego rozwoju regionu jest zbieżna zarówno dla Zarządu wałbrzyskiej strefy jak i dla wojewody dolnośląskiego, dlatego współpraca między Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną a władzami wojewódzkimi układa się bardzo dobrze. W skali całego kraju, Dolny Śląsk jest gospodarczą potęgą o ogromnym potencjale, który należy jak najskuteczniej wykorzystać.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 10.8.2020 09:27
poniedziałek, 3.8.2020 09:32
piątek, 31.7.2020 09:47
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki